Smolasty gościem specjalnym na koncercie Dody w Łodzi!

19 grudnia 2023
Smolasty i Doda zaśpiewają razem jeden z największych hitów ostatnich tygodni! „Nim zajdzie słońce” w ich fenomenalnym wykonaniu zabrzmi na żywo w Atlas Arenie w Łodzi. Tym samym raper dołącza do obsady koncertowej tego wydarzenia. Bilety na multimedialne show Dody w Krakowie, Łodzi i Gdańsku/Sopocie do nabycia na www.biletserwis.pl. 
 
 
 
 
 
Do ogłoszonej kilka dni temu bryskiej, która zaśpiewa z Dodą w TAURON Arenie Kraków, do Aquaria Tour dołącza Smolasty. Fani Dody będą mogli usłyszeć rapera w Łodzi na koncercie 20 stycznia.  
 
Smolasty ugruntował swoją pozycję na scenie jako wszechstronny artysta, który potrafi płynnie poruszać się pomiędzy takimi gatunkami, jak R&B, rap czy pop. 
Dzięki talentowi i charyzmie, zyskał uznanie nie tylko wśród fanów, ale i w branży muzycznej. Artysta nie tylko komponuje i pisze teksty, ale również aktywnie działa w całym procesie: od pomysłu, po realizację, a także promocję utworów. Unikalna zdolność łączenia różnych gatunków muzycznych w hitową całość, stanowi dowód na ciągły artystyczny głód, co oczywiście skutkować będzie kolejnymi przebojami z milionowymi wynikami na platformach streamingowych i w stacjach radiowych. Smolasty znany jest również ze świetnego kontaktu z fanami, zarówno na koncertach, jak i w sieci. 
 
Smolasty zaśpiewa razem z Dodą ich największy wspólny hit, który szturmem zawojował polskie notowania list przebojów w ostatnim półroczu. „Nim zajdzie słońce” tylko na YouTube ma już ponad 56 milionów wyświetleń i pozostaje drugim najchętniej odtwarzanym teledyskiem na tej platformie. Na koncercie w Łodzi, a także w Krakowie i Gdańsku/Sopocie  artystka wykona hity ze swojej płyty „Aquaria”, która niemal natychmiast po premierze pokryła się platyną, a każdy z singli również doczekał się wielomilionowych odtworzeń na YouTube. 
 

Nie zabraknie także przebojów, które Doda zgromadziła w ciągu dwóch dekad trwającej kariery. 
 
Koncert w ramach AQUARIA Tour będzie niepowtarzalną okazją do zobaczenia, wysłuchania i poczucia na żywo całej palety namiętności, jakie gwiazda maluje w swoich utworach. Widowisko jest wyjściem ze schematów, przekraczaniem granic, aktem odwagi i popisem niezwykłej kreatywności. 
 
Koncerty Dody odbędą się: 
6 stycznia 2024 – TAURON Arena Kraków, z udziałem Bryskiej 
20 stycznia 2024 – Atlas Arena w Łodzi, z udziałem Smolastego
27 stycznia 2024 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot, z udziałem artysty, który wkrótce zostanie ogłoszony 
Bilety na wszystkie widowiska Dody dostępne są na www.biletserwis.pl.