Słuchaj i wygraj bilety na koncert Nicki Minaj w TIDAL!

7 lutego 2019

Serwis muzyczny TIDAL został głównym partnerem europejskiej trasy królowej rapu. Z tej okazji przygotowany został konkurs dla fanów w Polsce, w którym zdobyć można bilety na koncert Nicki Minaj i Juice WRLD w Łodzi.

 

Abonenci sieci PLAY posiadający TIDAL w swojej ofercie mogą wygrać podwójne bilety na koncert Nicki Minaj. Podczas słuchania dedykowanej playlisty w aplikacji mobilnej TIDAL na ekranie pojawi się pop-up. Po kliknięciu w niego nastąpi przeniesienie na stronę konkursu, gdzie trzeba wykonać zadanie konkursowe. Konkurs trwa do 10 lutego. Podczas koncertu w Łodzi dostępne będą specjalne strefy dla fanów, a to z pewnością nie koniec niespodzianek przygotowanych przez TIDAL.

 

Nicki Minaj wystąpi w Polsce po raz pierwszy, już 24 lutego razem ze wschodzącą gwiazdą amerykańskiego rapu Juice WRLD. Trasa The Nicki Wrld Tour to gigantyczna amerykańska produkcja, długo wyczekiwana przez polskich fanów artystki.


Produkcja na miarę największych światowych gwiazd to przede wszystkim olbrzymia scena i kilka miesięcy przygotowań scenografii i strojów. Trasa promująca album „Queen” rozpocznie się w Europie, koncert w Polsce będzie więc jednym z trzech pierwszych koncertów na świecie, na których artystka zaprezentuje pełny repertuar z ostatniej płyty!


Bilety na łódzki koncert Nicki Minaj i Juice WRLD, który odbędzie się 24 lutego w Atlas Arenie można nabywać za pośrednictwem strony prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.