8 listopada 2019

Po świetnie przyjętej przez fanów ubiegłorocznej płycie „Si” Andrea Bocelli wydał  jej rozszerzoną wersję „Si Forever” zawierającą dwa nowe duety: z Ellie Goulding i Jennifer Garner.  Album właśnie trafił do sprzedaży. Część utworów z krążka usłyszymy na koncercie 21 sierpnia 2021 roku na PGE Narodowym.

 

Andrea Bocelli doskonale łączy muzykę operową i rozrywkową. Za to kocha go publiczność na całym świecie. Podążając za sprawdzonymi rozwiązaniami mającymi na celu przyciągnięcie i utrzymanie nowych fanów, włoski wokalista w ubiegłym roku wydał płytę z duetami, która cieszyła się wielkim powodzeniem. W Polsce uznana została w jednym z plebiscytów za najlepszy album  zagranicznego wykonawcy.
Nagrania Bocellego z Jennifer Lopez, Céline Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman, a ostatnio z  Edem Sheeranem, Duą Lipą czy synem Matteo natychmiast trafiały na listę najczęściej odtwarzanych przebojów tego artysty. I wciąż cieszą się ogromną popularnością w internecie, a skoro tak, to nie można pozostawić fanów bez nowych doznań. Idąc tym tropem, Andrea Bocelli zrobił coś nowego z czegoś starego: wydał rozszerzoną wersję hitowego albumu „Si” – edycję diamentową „Si Forever”.

 

 

 

Obok znanych duetów z Edem Sheeranem, Duą Lipą, synem Matteo Bocellim i Aidą Garifulliną, Andrea dołączył nowe – z Ellie Goulding i Jennifer Garner. Obydwie piosenki już trafiły do sieci. Utwór „Return To Love”  jest delikatny, kojący i podnoszący na duchu, zawiera też ogromne pokłady ciepła. Z kolei „Dormi Dormi Lullaby” został zainspirowany fragmentem kantaty Johanna Sebastiana Bacha i jest kołysanką. To wokalny debiut amerykańskiej aktorki Jennifer Garner.

 

 

Album można nabyć w najlepszych sklepach płytowych w kraju.

 

21 sierpnia 2021 roku Andrea Bocelli wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.  Bilety na koncert są dostępne na stronie www.prestigemjm.com. Organizatorem jest agencja Prestige MJM. Dzięki współpracy z PLUS1, z każdego sprzedanego biletu przeznaczone zostaną 4 złote na fundację Andrei Bocellego. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org oraz www.andreabocellifoundation.org.