1 marca 2016

Muzycy z heavy metalowej grupy Scream Maker, której występ otworzy czerwcowy Power Festival, zaprosili swoich fanów do Łodzi! W ramach wydarzenia zespół zagra przed formacjami: Megadeth, Korn oraz Sixx:A.M. Koncert odbędzie się już 7 czerwca w Atlas Arenie. Dotychczas Scream Maker dzielił scenę m.in. z  Judas Priest, Motörhead, Saxon oraz Primal Fear.


Nie uwierzycie! Na jednej scenie z Megadeth (!!!), a także z Korn i Sixx:A.M. wystąpi Wasz niepozorny Scream Maker! A wszystko to już 7 czerwca na Power Festival. Wiecie co? W najśmielszych marzeniach nie przypuszczaliśmy, że po koncertach z Motörhead i Judas Priest mogą nas kopnąć takie zasz… no, dobra! Przypuszczaliśmy! I bardzo się z tego cieszymy. Co więcej, mamy nadzieję, że to nie jest nasze ostatnie słowo – tak muzycy z grupy Scream Maker ogłosili występ na Power Festival w oficjalnych kanałach społecznościowych. Polska grupa nagrała również specjalne wideo, zapraszające wszystkich fanów na to wyjątkowe wydarzenie. 

 

 

Scream Maker to warszawska formacja heavy metalowa, mogąca poszczycić się występami na jednej scenie przed takimi gwiazdami jak: Judas Priest, Motörhead, Saxon, czy Primal Fear. Zespół wydał dotychczas trzy albumy studyjne, z których debiutancki "Livin' in the Past" został nagrany w amerykańskiej wytwórni Perris Records, a jego okładkę zaprojektował prof. Rosław Szaybo, światowej sławy projektant odpowiedzialny m.in. za okładkę do albumu "British Steel" zespołu Judas Priest.


W ciągu zaledwie czterech lat zespół zagrał 200 koncertów, w tym dwie długie trasy w Chinach, gdzie zresztą jako pierwszy polski artysta w historii oficjalnie wydał album – "We Are Not The Same". Za brzmienie zespołu na płytach odpowiedzialny jest Alessandro Del Vecchio, współpracownik członków Deep Purple, Journey, czy Black Sabbath oraz Radek Kordowski z HEAR Studio, wybitny warszawski inżynier dźwięku i producent.


Power Festival z udziałem zespołów: Korn, Megadeth, Sixx: A.M. oraz Scream Maker odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.