8 stycznia 2019

Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat?! Legendarni Scorpionsi powrócą do Polski już w lipcu na dwa koncerty! Prezentujemy spot promujący to wydarzenie.

 

Wyjątkowy koncert, który każdy przynajmniej raz w życiu musi zobaczyć! Scorpions po raz kolejny pokażą moc hardrockowych riffów i podbiją polską publiczność. Już w lipcu niemiecka legenda podejmie wyzwanie, któremu mogą sprostać tylko największe gwiazdy światowego formatu! Zespół zagra w dwóch największych obiektach w Polsce: gliwickiej arenie oraz na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 

 

– Pierwsze tygodnie sprzedaży oraz świąteczna gorączka najlepiej pokazują nam, że miłość do zespołu Scorpions jest nieustająca, a wejściówki na te koncerty znikają w ekspresowym tempie – komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Scorpions wystąpią w Polsce w 2019 roku na dwóch koncertach: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com