2 czerwca 2023

Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Scorpions, który odbędzie się 10 czerwca 2023 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

 

 

Rozpiska godzinowa*
18:15 – otwarcie bram
Support: 1One
20:00 – koncert Scorpions


*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam zespół i jego management)

 
Wejścia
Osoby, które zakupiły bilety na płytę (miejsca stojące) wchodzą wejściami numer 20 i 21.
Posiadacze wejściówek na trybuny (miejsca siedzące) wchodzą wejściami nr 1, 14 i 25
Wejście nr 3 dedykowane jest posiadaczom bilety VIP i na loże.

 

Parkingi przy hali
Wjazd na parking przed halą możliwy jest wyłącznie od strony al. Unii Lubelskiej. Bilety parkingowe w cenie 20 zł dostępne są w sprzedaży jedynie w dniu imprezy przy wjeździe na parking Atlas Areny. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przed aquaparkiem FALA, wzdłuż al. Unii Lubelskiej (od stadionu do ul. Srebrzyńskiej do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe dla autokarów na al. Unii Lubelskiej (od dworca PKP Łódź-Kaliska do ul. Konstantynowskiej).

 

Dojazd
Do hali można dojechać komunikacją miejską z różnych kierunków Łodzi. 
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd autobusami i tramwajami:
Autobusy: 6, 52, 86, 88A, 93, 97A, 97B, 99, N2
Tramwaje: 8, 10B, 10A, 12A, 12B 14, 15
Rozkład jazdy MPK »
Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

 

Zakup biletów w dniu koncertu
Nie będzie prowadzonej sprzedaży na koncert Scorpions zarówno online jak i stacjonarnie.

 

Okazanie biletu do kontroli
Wchodząc na koncert można mieć bilet wydrukowany, a także okazać go na telefonie, ale wtedy warto go wcześniej pobrać. Okazać należy kod QR (albo kod kreskowy). 

 

Zakup gadżetów
Stoiska z merchandisingiem zlokalizowane będą na korytarzu, w pobliżu wejścia nr 1 oraz i na płycie za stanowiskiem mikserskim.


Odbiór akredytacji i zaproszeń
Akredytacje i zaproszenia na koncert będzie można odbierać w kasie przy wejściu nr 5.


Osoby niepełnosprawne
Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.

 

Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu zostaną uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

 

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana przy wejściach nr 7 oraz 8. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu Scorpions w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny zostanie zlokalizowany na parterze pomiędzy sektorami U i A. Pomocą służyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

 

Bankomaty
W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena znajdują się bankomaty sieci Santander (Dworzec PKP Łódź-Kaliska), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).