19 grudnia 2017

Jeszcze nie opadły rockowe emocje po koncercie legendy rocka w ERGO Arenie, a już 29 lipca Scorpions zagrają w łódzkiej Atlas Arenie! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z show, które odbyło się 1 grudnia w gdańsko-sopockiej hali!

 

– Bakcyl rock and rolla tkwi w nich tak głęboko, że grają cały czas, grają kolejne koncerty. Podziwiam ich kondycję, żywotność i witalność, tyle lat na scenie – ponad pięćdziesiąt lat – to jest naprawdę niezły wynik – komentuje Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

 

To już czwarty raz, kiedy zespół przyjechał na zaproszenie Prestige MJM do Polski. Po Tarnowie, Łodzi i Krakowie, przyszedł czas na Gdańsk/Sopot i tutejszą ERGO ARENĘ. A już za kilka miesięcy legenda zawita do nas po raz piąty, by zagrać koncert w Atlas Arenie w Łodzi.

 

 

– Każdy fan rocka powinien zrobić kilka rzeczy w swoim życiu, ale przede wszystkim pójść na koncert Scorpions! Pod względem oprawy scenicznej i produkcji – koncerty legendy są naprawdę fenomenalne, a muzycy są w świetnej formie! – komentuje Aleksandra Degórska z Antyradia

 

Takiej energii, autentycznej radości z kontaktu z publicznością, może im wielu muzyków pozazdrościć. Na pierwszy kawałek członkowie zespołu wręcz wbiegli na scenę, a przecież w sumie mają ponad 300 lat!

 

Scorpions wystąpią 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.