10 kwietnia 2019

Przed tegorocznymi koncertami Scorpions w Polsce wystąpi Lion Shepherd! Wokalista zespołu w rozmowie z PresitgeMJM.tv zdradził kulisy powstania nowej płyty oraz fascynacje muzyką Scorpions!

 

Grupa, Lion Shepherd z każdym kolejnym koncertem i każdą kolejną płytą rozwija swój unikatowy styl oraz wizerunek. Miesza w swojej twórczości muzykę progresywną, akustyczną z elementami bluesa i klasycznego rocka!

 

Zespół po dwóch udanych i świetnie przyjętych albumach „Hiraeth” i „Heat”, wydał swój kolejny longplay – „III”. Właśnie to najnowsze wydawnictwo zespół będzie promować przed koncertami Scorpions!
– Myślę, że to będzie wielki początek! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i z wielką przyjemnością otworzymy koncerty Scorpions i to w dwóch największych obiektach w Polsce. (…) Dla nas jest to fantastyczny moment, nasza nowa płyta jest już na rynku, jesteśmy w trakcie jej promocji i przed klubową trasą koncertową – komentuje Kamil Haidar, wokalista zespołu Lion Shepherd i dodaje: Scorpions jest już taką marką jak Mettalica czy Bon Jovi, wielkie giganty stadionowe, których już dzisiaj nie ma. Grupa słynie z fantastycznych występów na żywo.

 

 

Pierwszy koncert Scorpions odbędzie się 21 lipca w Arenie Gliwice, a drugi – 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu! Wejściówki można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com
Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza miasto Gliwice.
Jako support wystąpi zespół Lion Shepherd.