Scena wśród szczytów górskich i muzyka filmowa, czyli Koncert Pod Wieżą

25 czerwca 2021

Koncert Pod Wieżą to przepis na niezapomniany wakacyjny weekend! Już 24 lipca 2021 w Krynicy-Zdroju najpiękniejsze filmowe melodie wybrzmią na najwyżej położonej scenie w Polsce! Koncert Pod Wieżą będzie okazją, by nie tylko rozsmakować się w dźwiękach muzyki na żywo, ale i zapewnić sobie weekend pełen wrażeń, najpiękniejszych widoków i najlepszych górskich wycieczek!

 

 

Kto z nas nie marzy o ekscytujących wakacyjnych weekendach pełnych emocji i wrażeń? Te ciepłe dni to szansa, aby garściami łapać wyjątkowe doświadczenia, które można wspominać latami! Dlatego Koncert Pod Wieżą – jedyne takie muzyczne wydarzenie w Polsce, które odbędzie się w podniebnym amfiteatrze otoczonym najpiękniejszymi szczytami Beskidu Sądeckiego – to wspaniała alternatywa dla nudnych wakacyjnych dni spędzonych na tłocznej plaży! Koncert Pod Wieżą, podczas którego na wysokości chmur zagrają jedni z najwybitniejszych polskich i zagranicznych muzyków, dzięki swojej niepowtarzalnej formie zajmuje wyjątkowe miejsce wśród koncertowych propozycji tych wakacji. Żadne inne muzyczne wydarzenie w Polsce nie odbędzie się na takich wysokościach, z taką muzyką i z takimi widokami! 

 

“Można powiedzieć, iż Koncert Pod Wieżą to wariackie przedsięwzięcie!” – żartuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest współorganizatorem wydarzenia. – “Na palcach jednej ręki można zliczyć koncerty, które kiedykolwiek odbyły się w tak ekstrawaganckiej scenerii. Najpiękniejsze filmowe melodie po raz pierwszy wybrzmią na scenie położonej aż 896 m n.p.m.!”

 

24 lipca 2021 na szczycie stacji Słotwiny Arena hity autorstwa m.in. Ennio Morricone, Hansa Zimmera czy Francisa Lai wybrzmią w otoczeniu zapierających dech w piersiach górskich krajobrazów, skąpanych w lipcowym, ognistym zachodzie słońca. Wyjątkowi muzycy tacy jak m.in.: Wiesław Prządka, Mateusz Ziółko czy Olga Bończyk w akompaniamencie orkiestry Silesian Art Collective dopełnią to estetyczne przeżycie. A o wspaniały nastrój i dobre humory widowni zadba znany gawędziarz Artur Andrus. 

 

Dodatkowo posiadacze biletów na koncert otrzymają możliwość doświadczenia nie tylko spektakularnego muzycznego show na łonie natury, ale i uroków górskich wycieczek!

 

“Każdy widz koncertu w ramach swojej wejściówki otrzyma również specjalne zaproszenie na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Beskidu Sądeckiego! Bilety na wydarzenie upoważniają bowiem także do wejścia na wieżę widokową nawet po dniu koncertu.” – mówi o wydarzeniu Grzegorz Lenartowicz, dyrektor ds. komunikacji Słotwiny Arena.
 
Wieża widokowa w Krynicy, u stóp której odbędzie się koncert, jest malowniczą drewnianą konstrukcją na szczycie Drabiakówki. Obiekt co roku zapiera dech w piersiach spragnionych górskich wrażeń turystów – w końcu to pierwsza w Polsce wieża widokowa ze ścieżką edukacyjno-widokową w koronach drzew!

 

Bilety na Koncert Pod Wieżą, które uprawniają do przejazdu kolejką krzesełkową (w górę i w dół), wejście na wyjątkowy koncert muzyki filmowej oraz zwiedzanie wieży widokowej są dostępne na biletserwis.pl oraz w kasach Słotwiny Arena – Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju.

 

Koncert “EMMANUELLE – Muzyka Filmowa” odbędzie się 24 lipca 2021 roku na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju. Organizatorem koncertu jest Słotwiny Arena we współpracy agencji Prestige MJM. Koncert odbędzie się z zachowaniem wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie pandemii.