Scena deszczu podczas spektaktuarnego show Justina Biebera

25 października 2016

Wzbudzająca euforię fanek scena deszczu z udziałem półnagiego Justina Biebera już za kilkanaście dni odegra się w Krakowie! Koncertowi popularnego artysty towarzyszyć będzie zdumiewająca oprawa wizualno-dźwiękowa oraz imponujące efekty specjalne. Wokalista wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej album „Purpose”. Na to wydarzenie od niespełna roku czekają tysiące polskich Beliebers!

 

Justin Bieber od kilku miesięcy z powodzeniem realizuje swój tegoroczny międzynarodowy "cel". Trasa koncertowa „Purpose World Tour” na dobre zapisze się w historii muzyki pop jako jedno z najbardziej spektakularnych muzycznych widowisk 2016 roku. Już w trakcie pierwszych tygodni trwającego tournée Kanadyjczyk zdążył udowodnić milionom fanów na całym świecie, że stał się dojrzałym artystą, który ponad wzbudzanie kontrowersji stawia dziś przede wszystkim samą muzykę oraz dostarczanie fanom wyjątkowych emocji. Trzecie międzynarodowe tournée artysty to gigantyczna muzyczna produkcja o zachwycającej oprawie wizualno-dźwiękowej i znakomitej scenografii.

 

 

Imponujący jest już sam początek koncertu, kiedy Justin Bieber pojawia się na scenie w szklanej klatce. Bieżące tournée to jednak nie tylko widowiskowe show, przepełnione energicznymi układami tanecznymi i efektami specjalnymi. To także wiele intymnych muzycznych momentów, w trakcie których Justin, siedząc na czerwonej aksamitnej kanapie, w akompaniamencie gitary akustycznej, śpiewa do swoich fanów prosto z serca. Szczególnym momentem w trakcie każdego koncertu jest również utwór „Sorry”, kiedy to na półnagiego Biebiera spada ściana deszczu. Tę wyjątkową scenę uczcić postanowiło londyńskie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, do którego kilkanaście dni temu trafiła figura Justina, prezentująca "deszczową" stylizację wokalisty.

 

Oprócz Justina Biebera, istotną rolę na scenie w trakcie całego wieczoru odgrywa także grupa kilkunastu tancerzy, którzy zachwycają imponującymi układami choreograficznymi. Kanadyjski gwiazdor i jego tancerze poruszają się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy połączone są za pomocą ramp i tuneli. To dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji Bieber w trakcie jednego utworu pojawia się na najwyższym poziomie sceny, by następnie za pomocą świateł i dymu "zniknąć" i ukazać się na niższym poziomie kilka sekund później. W trakcie koncertów nie brakuje również gry świateł i laserów, które potęgują euforię fanów.

 

 

Warto przypomnieć, że listopadowy koncert Justina Biebera w Krakowie będzie drugą wizytą Kanadyjczyka w Polsce. Artysta po raz pierwszy wystąpił w naszym kraju w 2013 roku. Koncert w łódzkiej Atlas Arenie, zorganizowany również przez agencję Prestige MJM, przeszedł do historii przede wszystkim z powodu reakcji tysięcy rozentuzjazmowanych fanek, które towarzyszyły artyście na każdym kroku w trakcie jego pobytu w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że wizyta Biebera w Krakowie wzbudzi wśród Beliebers równie duże emocje!

 

Justin Bieber zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.