27 lutego 2019

Jej występ podczas pierwszej edycji Orchestonu zszokował wszystkich. Genialnie wykonała utwór „Wating All Night”, który szczególnie zapadł w pamięć krakowskiej publiczności. Sarsa ponownie wystąpi na jednej scenie z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, tym razem w Warszawie, 17 maja. Największe hity muzyki elektronicznej takich twórców jak Depeche Mode, Avicii, Tiesto, Fatboy Slim, Chemical Brothers czy Vangelis wybrzmią ponownie w symfonicznych aranżacjach!
 

Sarsa to największy i najbardziej osobliwy debiut ostatnich lat. Porównywana jest do takich wokalistek jak Dolores O’Riordan z The Cranberies, Florence Welch z Florence And The Machine czy Sia. Polską publiczność rozkochała podczas udziału w programie The Voice of Poland, w którym została zapamiętana jako dziewczyna z ukulele. Jej oryginalny charakter muzyczny okazał się perełką na scenie premierowej edycji Orchestonu w Krakowie. Sarsa wykonała wówczas symfoniczną aranżację utworu Rudimental.

 

Wspaniałą, cudowną wrażliwość Sarsy można poczuć w jej solowych utworach, ale wykonanie piosenki zespołu Rudimental – „Waiting All Night” podczas premierowego koncertu Orcheston, zahipnotyzowało nie tylko mnie, ale całą salę – przypomina Gromee.

 

 

 

Najnowsza płyta Sarsy „Pióropusze” potwierdza wszechstronność artystyczną. Na krążku znalazły się m.in. takie hity jak „Bronię się” czy „Motyle i Ćmy”. Elektroniczne brzmienia nie są jej obce, a z repertuarem przygotowanym przez Gromeego i Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej poradziła sobie brawurowo!

 

Od początku interesowałam się tym projektem – z połączenia orkiestry i nowoczesnych soundów powstał intrygujący efekt muzyczny. Uwielbiam takie współprace, dlatego z przyjemnością przyjęłam ponowne zaproszenie od Gromeego – podkreśla Sarsa.

 

Kolejna edycja Orchestonu odbędzie się 17 maja 2019 roku, tym razem w warszawskiej hali COS Torwar. Wśród gości specjalnych pojawią się również Reni Jusis i Lukas Meijer. Wkrótce ogłoszenia kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas drugiej odsłony tego wyjątkowego projektu. Bilety na Orcheston można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. 

Galeria