9 listopada 2018

Największy i najbardziej osobliwy debiut ostatnich lat – Sarsa, dołącza do Reni Jusis jako kolejny gość specjalny Orchestonu. Niezwykły projekt przygotowywany przez Gromeego i Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej stał się jednym z najbardziej oczekiwanych koncertów końcówki tego roku. Przed nami ogłoszenia kolejnych artystów, którzy podejmą się symfonicznych aranżacji największych światowych hitów muzyki elektronicznej, w tym Depeche Mode, Avicii, Daft Punk czy Kraftwerk.

 

Orcheston, który odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre przyciąga zainteresowanie nie tylko fanów muzyki elektronicznej ale również wielu polskich artystów. Do listy gości specjalnych dołączyła właśnie Sarsa – piosenkarka młodego pokolenia. Jej charakterystyczna barwa głosu – przyrównywana do takich wokalistek, jak Dolores O'Riordan z The Cranberies, Florence Welch z Florence And The Machine czy Sia – sprawia, że koncerty tej polskiej wokalistki są niezapomnianymi wydarzeniami.

 

 

Sarsa dała się też poznać jako ekscentryczna i zupełnie niedająca się sklasyfikować artystka. Dzięki swojej oryginalnej twórczości rozkochała polską publikę, o czym świadczą liczne nagrody muzyczne. Jej udział w Orchestonie to kolejna niespodzianka, jaką przygotowali producenci projektu, jednak nie ostatnia.  

 

 

Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie tego wieczoru coś dla siebie. Zaprezentujemy historię muzyki elektronicznej. Wśród gości specjalnych pojawią się Reni Jusis i Sarsa. Nazwisk będzie jednak więcej – zapewnia Gromee.

 

Udział wokalistów będzie idealnym dopełnieniem aranżacji symfonicznych, jakie przygotowuje Gromee wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej.

 

Od początku interesowałam się tym projektem – z połączenia orkiestry i nowoczesnych soundów na pewno powstanie intrygujący efekt muzyczny. Uwielbiam takie współprace, dlatego z przyjemnością przyjęłam zaproszenie od Gromeego, by na chwilę „zabrać głos” na tym koncercie – podkreśla Sarsa

 

 

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

Galeria