16 kwietnia 2012

Andrea Bocelli w łódzkiej Atlas Arenie wyśpiewa największe hity. Już teraz wiadomo, że w trakcie koncertu nie zabraknie takich utworów jak: "Ave Maria", "Canto Terra". "Con te Partiro", "O Sole Mio", "Vivo per lei", „Funiculi Funicula” czy "Traviata".

Do koncertu Andrea Bocellego pozostało coraz mniej czasu. Organizatorzy informowali już o wielkich przygotowaniach Włocha, które rozpoczną się 26 kwietnia. Wtedy do Polski przylecą ludzie tenora, którzy zadbają o najróżniejsze szczegóły dotyczące jego występu. Wystarczy przypomnieć, że już 27 kwietnia odbędzie się pierwsza próba z udziałem orkiestry.

Andrea Bocelli każdego roku występuje stosunkowo rzadko i dlatego każdy jego koncert jest planowany z dużą dokładnością. Perfekcja wysuwa się na pierwszy plan i nic nie jest robione na ostatnią chwilę. Podobnie będzie w przypadku jego wizyty w Polsce mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu króla tenorów. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 29 kwietnia.

Od pewnego czasu trwają także ustalenia na temat programu, który zaprezentuje w trakcie koncertu Włoch. Już teraz wiadomo, że w Łodzi Bocelli zaśpiewa swoje największe hity. – Nie zabraknie chyba żadnego utworu, z którego słynie Bocelliprzekonuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Włoch zaśpiewa między innymi takie hity jak "Ave Maria", "O Sole Mio", "Vivo per lei", "Canto Terra", "Con te Partiro" czy "Traviata". Można więc powiedzieć, że 29 kwietnia nie zabraknie tego, z czego słynie Andrea Bocelli. Oczywiście, lista wykonanych utworów będzie znacznie dłuższa. Wystarczy bowiem przypomnieć, że ze śpiewakiem wystąpią: znana włoska sopranistka Paola Sanguinetti czy piosenkarka pop Ilaria Della Bidia.

 

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert Andrea Bocellego, który odbędzie się 29 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi, można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.