Rybnik pokochał Marsów! Fani przyjadą nawet z Trójmiasta!

18 czerwca 2014
Niedzielny koncert grupy 30 Seconds to Mars będzie największym wydarzeniem muzycznym pod względem liczby widzów, jakie odbyło się do tej pory na Stadionie Miejskim w Rybniku. Najwięcej wejściówek sprzedało się oczywiście na Górnym Śląsku, ale fani zespołu do Rybnika przyjadą w dużej liczbie także z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, czy nawet z Trójmiasta!
 
Koncert 30 Seconds to Mars to czwarte wielkie wydarzenie muzyczne, jakie odbywa się w ostatnich latach na Stadionie Miejskim w Rybniku. Wcześniej gościły tu takie gwiazdy jak: Bryan Adams, zespół Guns N` Roses czy Rod Stewart. – Wszystkie te koncerty zakończyły się sukcesem frekwencyjnym, ale to na występie 30 Seconds to Mars będzie najwięcej  fanów – zdradza Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem tego wydarzenia.
 
 
Najwięcej wejściówek na koncert sprzedało się na Górnym Śląsku. Przewodzi oczywiście Rybnik, ale warto podkreślić, że po raz kolejny fani zjadą do tego miasta z całej Polski. – Tak było również przy poprzednich koncertach, które organizowaliśmy w naszym mieście – cieszy się prezydent Rybnika Adam Fudali. Kolejne miejsca na mapie geograficznej sprzedaży biletów zajmują: Warszawa, Wrocław i Kraków.
 
Warto jednak podkreślić, że na prawdziwych fanach zespołu 30 Seconds to Mars wrażenia nie robi żadna odległość. – Zaskoczyło nas, że na koncercie pojawi się naprawdę liczna grupa fanów z Trójmiasta. Jak  widać, odległość ponad 500 kilometrów nie jest straszna, jeśli jedzie się na występ ukochanego zespołu – podkreśla Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.
 
Co ciekawe, organizatorzy otrzymali także zamówienia na bilety z innych państw. Najwięcej z Niemiec, Czech, Słowacji, Białorusi i Rosji. Nie brakuje jednak pojedyńczych osób, które do Rybnika przyjadą z tak odległych miejsc jak Maroko czy Luksemburg.
 
Cały czas można nabywać bilety na niedzielny koncert 30 Seconds to Mars. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl i ticketpro.pl. Wejściówki są także dostępne w salonach EMPIK oraz sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.