16 kwietnia 2015
Ryan Beatty to kolejny artysta, który wystąpi przed koncertem Cody`ego Simpsona w warszawskim klubie Palladium. Przed australijskim wokalistą zaśpiewają także Jackson Harris i Mateusz Śniechowski. Koncert 1 maja zapowiada się więc niezwykle atrakcyjnie.  Publiczność zobaczy bowiem na scenie aż czterech bardzo utalentowanych wykonawców młodego pokolenia!
 
Ryan Beatty ma niespełna 20 lat i jest Amerykaninem. Muzyczną przygodę zaczynał podobnie jak Cody Simpson, a więc od wrzucania swoich piosenek na serwis YouTube. Sukces zagwarantował mu zwłaszcza cover Bruno Marsa. Beatty wykonał "Marry You" i zbił dzięki temu wielki kapitał. Utwór zanotował ponad sześć milionów odsłon i otworzył młodemu artyście drzwi do kariery. Później wydał swój debiutancki singiel "Every Little Thing", który ujrzał światło dzienne w listopadzie 2011 roku. Następnie ukazała się jego pierwsza EP zatytułowana "Because of You", która w 2012 roku trafiła na pierwsze miejsce iTunes Pop Charts.
 
Management Australijczyka stawia na sprawdzoną opcję, bo Amerykanin występował przed Cody`m Simpsonem już latem 2013 roku podczas trasy "Paradise Tour".
 
 
Nie można wykluczyć, że wkrótce to inni młodzi wykonawcy będą supportować Beatty`ego. Warto bowiem przypomnieć, że podobną drogę musiał przejść także Cody Simpson, który swego czasu występował przed koncertami Justina Biebera – podkreśla Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Koncert Cody`ego Simpsona odbędzie się 1 maja w klubie Palladium w Warszawie. Bilety na to wydarzenie cały czas znajdują się w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl i Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.