Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Jamesa Blunta

19 maja 2021

James Blunt wraca do koncertowania po pandemicznej przerwie! Wiadomość zelektryzowała stęsknionych fanów, a wejściówki na koncerty m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech rozeszły się błyskawicznie. Na polski koncert bilety są już dostępne na platformie biletserwis.pl.

 

 

Majowy koncert to wyczekiwane wydarzenie, na którym James Blunt, znany specjalista od ballad, po dwuletniej przerwie od koncertowania, znowu nas poruszy. Brytyjczyk powróci ze swoimi kultowymi utworami, niezastąpionym luzem scenicznym, dowcipem i oczywiście potężną dawką emocji! Nadchodzące koncerty będą okazją, aby nie tylko jeszcze raz przeżyć muzyczne uniesienia przy legendarnych hitach takich jak: “You're Beautiful” czy “Goodbye My Lover”, ale i szansą aby usłyszeć niepowtarzalne wykonania najnowszych kompozycji artysty. Sam James o utworach ze swojego ostatniego albumu mówi, że “poruszą zarówno głowę jak i serce” słuchaczy.

 

Zgodnie z obietnicą, serca i głowy polskiej publiczności zostaną poruszone już 29 maja 2022 roku na koncercie w Łodzi! Tego dnia cała Atlas Arena bawić się będzie na jednym z największych wydarzeń roku. Najlepszą zapowiedzią tego eventu jest spektakularny sukces minionych koncertów artysty w naszym kraju z tysiącami zadowolonych fanów oraz… zachwyconym Jamesem! Muzyk nie raz przyznawał już, że uwielbia energię polskich fanów i zawsze chętnie do nas wraca.

 

Wyczekiwany koncert Jamesa Blunta odbędzie się 29 maja 2022 w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na to wydarzenie do nabycia na portalu: biletserwis.pl.