24 września 2012

To już ostatnia prosta przygotowań do pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez, który odbędzie się w najbliższy czwartek na gdańskiej PGE ARENIE. Organizatorzy rozpoczęli właśnie budowę sceny na to wydarzenie.

 Od poniedziałku trwa budowa sceny na koncert Jennifer Lopez, który odbędzie się w najbliższy czwartek. Warto przypomnieć, że scena będzie miała gigantyczne rozmiary. Szerokość sceny wyniesie aż 57 metrów, a jej wysokość 19 metrów. – To największa scena, jaką buduje się w czasie imprez, które odbywają się w Polsce – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez.

Na scenie znajdzie się również specjalny wybieg i sto stopni schodów, po których będzie poruszać się Jennifer Lopez. – Budowę sceny rozpoczynamy rzeczywiście wcześnie. Jest to spowodowane tym, że chcemy zadbać o każdy szczegół. Mamy dużo czasu i na pewno wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik – tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert Jennifer Lopez. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi EMPIK oraz MEDIA MARKT).