18 marca 2013

Koncert Roda Stewarta będzie kolejnym wielkim wydarzeniem muzycznym, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku. Sprzedaż biletów rozpocznie się już we wtorek, 19 marca o godzinie 12:00. 

Koncert Roda Stewarta będzie pierwszym wydarzeniem z cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".  W tym roku odbędzie się jego druga edycja. To także kolejny występ gwiazdy światowej muzyki, który odbędzie się w Rybniku. Wcześniej na Stadionie Miejskim koncertowali Bryan Adams i grupa Guns N` Roses. 
 
Koncert gwiazdy muzyki pop budzi duże zainteresowanie od momentu jego ogłoszenia. Organizatorzy spodziewają się, że potwierdzi się to w trakcie pierwszego dnia sprzedaży biletów. 
W związku z tym przypominamy, że sprzedaż wejściówek na występ Roda Stewarta rozpocznie się w najbliższy wtorek, 19 marca o godzinie 12:00 – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN. Ceny biletów są zróżnicowane i kształtują się w następujący sposób:  99 zł i 190 zł (płyta), 260 zł (trybuny), 269 zł (Golden Circle), 450 zł (Diamond Circle) oraz 699 zł (VIP).