Rusza sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera!

1 lutego 2013

W sobotę, 2 lutego, o godzinie 23:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera w Łodzi. 24 godziny wcześniej w ramach przedsprzedaży bilety będą mogli kupić członkowie fan clubu Justina Biebera. Warto się pośpieszyć bowiem zainteresowanie koncertem kanadyjskiego wokalisty jest ogromne. 

Informacja o pierwszym w Polsce koncercie Justina Biebera w Polsce odbiła się bardzo głośnym echem. Już teraz można powiedzieć, że wydarzenie to cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. 
Wystarczy powiedzieć, że na portalu Facebook już prawie pięć tysięcy osób zadeklarowało, że weźmie udział w koncercie Justina Biebera, a to przecież zaledwie niewielki procent zainterosowanych występem kanadyjskiego piosenkarza. Internet aż huczy od komentarzy na temat wizyty wokalisty w naszym kraju – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.
 
I teraz najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży biletów na koncert. Wiadomo już, że najpierw będzie miała miejsce przedsprzedaż dla członków fanklubu, która odbywać się będzie za pośrednictwem strony www.bieberfever.com. Przesprzedaż rozpocznie się już w piątek o godzinie 23:00. Wszystkie osoby, które chcą jak najszybciej nabyć wejściówki na koncert, powinny zarejestrować się na podanej stronie i wtedy będa mogły zakupić bilety – tłumaczą organizatorzy koncertu Justina Biebera.
 
Przesprzedaż potrwa 24 godziny. Zaraz po jej zakończeniu rozpocznie się oficjalna sprzedaż biletów. Zostanie ona zainaugurowana w najbliższą sobotę, a więc 2 lutego o godzinie 23:00. Bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (m.in.: w salonach EMPIK, sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju). 
 
Warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek i nie zwlekać. Koncert Justina Biebera już teraz cieszy się naprawdę ogromną popularnością  – podkreślają organizatorzy. 
 
Ceny biletów są zróznicowane. Najtańsze będzie można nabywać po 170 zł, a najdroższe w cenie 1000 zł (Diamond Circle).  Poza tym organizatorzy przygotowali wejściówki w następujących cenach: 275, 295, 355, 375, 500 i 699 zł (VIP). 
 
W sprzedaży będą dostępne również następujące pakiety:    
 
VIP Meet & Greet Experience – 1500 zł:
* Bilet na płycie w sektorze Diamond Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę
* Spotkanie z Justinem Bieberem
* Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Artystą
* Płyta Vinyl’owa “Believe” z autografem Artysty 
* Wyjątkowe gadżety od Artysty:
– Pamiątkowy Tour Program lub Photobook
– Wyjątkowa torba 
– identyfikator VIP ze smyczą
 
The Diamond VIP Package – 800 zł:
* Bilet w sektorze Golden Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę
* Wyjątkowe gadżety od Artysty:
– Pamiątkowy Tour Program lub Photobook
– Wyjątkowa torba 
– identyfikator VIP ze smyczą
 
Pakiet VIP (699 zł) zawiera:
– Bilet na koncert,
– bary,
– napoje alkoholowe,
– poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery, bary piwne, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata.

*Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich nie mogą przebywać w czasie koncertu w sektorach na płycie boiska. Szczegółowe informacje na temat biletów dla osób niepełnosprawnych można zdobyć pod adresem e-mail [email protected].