Rusza przedsprzedaż biletów na koncert Dave Matthews Band!

9 lutego 2015
We wtorek, 10 lutego, o godzinie 10:00 rusza przedsprzedaż biletów na koncert Dave Matthews Band w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Organizator wydarzenia wyjaśnia, kto  i na jakich zasadach może nabywać wejściówki.
 
Bilety w przedsprzedaży będą mogli nabywać członkowie oficjalnego fan clubu Dave Matthews Band (Warehouse). W tym przypadku można je kupić za pośrednictwem strony: www.warehouse.dmband.com. Wejściówki we wcześniejszym terminie mogą nabywać także wszystkie osoby, które nie są członkami "Warehouse". Dla nich przedsprzedaż odbędzie się poprzez oficjalną stronę zespołu – www.davematthewsband.com.
 
Organizatorzy przypominają także, że otwarta sprzedaż wejściówek ruszy w piątek 13 lutego o godzinie 10:00. Od tej pory bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Koncert odbędzie się natomiast 28 października w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.
 
Warto również podkreślić, że na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się na zakup biletu, czeka duża niespodzianka! Każdy z nich będzie mógł pobrać pięć wyjątkowych utworów live w wykonaniu amerykańskiej grupy. W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.