Rozpoczęła się sprzedaż i wymiana biletów na koncert KISS w Łodzi

27 lipca 2020

KISS zagra w przyszłym roku w łódzkiej Atlas Arenie. Kto kupił bilety na tegoroczny, odwołany koncert zespołu w Gliwicach, może się zgłosić do tej bileterii, w której nabył wejściówki: ticketmster.pl i ebilet.pl – wszystkie bilety zostaną wymienione na nowe. Rozpoczęła się także nowa sprzedaż biletów. Można je kupić za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com.

 

12 czerwca 20221 roku, Atlas Arena w Łodzi – to nowy termin koncertu legendy rocka KISS. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na tegoroczny, odwołany występ amerykańskiego zespołu w Gliwicach (miał się odbyć 15 lipca), zgłaszają się do tej bileterii, w której nabyły bilet:


         Ticketmaster[KLIKNIJ]         eBilet[KLIKNIJ]

 

Obydwa systemy, w porozumieniu z Prestige MJM dokonają przeniesienia wejściówek do Atlas Areny. Ostatecznie każdy klient otrzyma nowy bilet na przyszłoroczny koncert KISS w Łodzi. Procedura zamiany wejściówek już się rozpoczęła. Ruszyła już także sprzedaż biletów dla wszystkich, którzy ich nie kupili, a chcą pojechać na wydarzenie do Atlas Areny. Można je nabyć na bilety.imprezyprestige.com.  Ceny wejściówek rozpoczynają się od 149 zł.

 

Organizatorem przyszłorocznego wydarzenia jest agencja Prestige MJM.