Royal Christmas Gala – relacja z konferencji (Berlin)

14 listopada 2017

„Dziecko” niemieckiego producenta Franka Petersona – Royal Christmas Gala w bezkonkurencyjnej obsadzie powoli się do nas zbliża! Już 17 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie będziemy mogli usłyszeć na jednej scenie Sarah Brightman, Gregorian oraz innych wspaniałych gości!

 

Royal Christmas Gala to przepiękny spektakl świąteczny, łączący wszystkie elementy doskonałego widowiska, takie jak: muzyka grana żywo, piękny śpiew, światła, ogień, efekty specjalne i taniec.


Konferencja prasowa promująca widowisko odbyła się 25 września w Berlinie wzbudzając wiele emocji.

– To będzie magia świąt. Ten czas jest dla mnie bardzo wyjątkowy i nasz koncert jest zlepkiem tradycji, tajemniczości i elementów religijnych, które w połączeniu z obecną technologią i przygotowanymi wizualizacjami, wywołają niesamowite emocje – zachęca Sarah Brightman, jedna z głównych bohaterek grudniowego show.

 

– To będzie po prostu….piękne – mówi Mario Frangoulis na konferencji promującej galę w Berlinie.

 

 

Sarah Brightman – największa diva musicalowych scen, najlepiej sprzedający się sopran wszechczasów, prekursorka gatunku classical crossover, a także mentorka wielu młodych artystów, wystąpi w równie fantastycznym towarzystwie. Na jednej scenie w Royal Christmas Gala zaprezentują się razem z nią: Gregorianie, Mario Frangoulis, Fernando Varela, Narcis oraz inni goście. To niezwykłe widowisko odbędzie się 17 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi.

 

Bilety na Royal Christmas Gala są do nabycia poprzez strony: www.bilety.prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.