Rod Stewart za 49 zł? Znajdź znajomych w Rybniku!

30 lipca 2013
Od 1 sierpnia mieszkańcy Rybnika będą mogli nabywać bilety na koncert Roda Stewarta w cenie 49 złotych! To forma podziękowania za trzy lata bardzo udanej współpracy rybniczan z organizatorami koncertów. Z promocji mogą skorzystać również osoby z całej Polski. Jest tylko jeden warunek – muszą znaleźć znajomych w Rybniku. Wszystko wskazuje więc na to, że w pierwszej połowie sierpnia Rybnik będzie jednym z najpopularniejszych miast w Polsce. 
 
Specjalna promocja zacznie obowiązywać od 1 sierpnia. Potrwa przez dwa tygodnie, do 15 sierpnia. Organizatorzy utworzą tzw. rybnicki sektor podczas koncertu Roda Stewarta (miejsca stojące na murawie boiska). Bilety uprawniające do wstępu do takiego sektora będą mogli nabywać tylko mieszkańcy Rybnika. Będzie można to zrobić albo wysyłając maila na adres: [email protected] podając liczbę zamawianych biletów oraz adres na jaki należy wysłać wejściówki albo też w punktach sprzedaży zlokalizowanych w Rybniku: EMPIK (punkt w Centrum Handlowym Focus przy ulicy Chrobrego oraz punkt w Rybnik Plaza przy ulicy Raciborskiej) i MEDIA MARKT (sklep przy ulicy Żorskiej). Stworzenie rybnickiego sektora to wspólna inicjatywa prezydenta miasta Rybnika Adama Fudalego i przedstawicieli agencji Prestige MJM. 
 
Koncerty wielkich gwiazd światowej muzyki w Rybniku mają miejsce od trzech lat. Najpierw był występ Bryana Adamsa, a rok temu koncert legendarnej grupy Guns N` Roses. We wrześniu na naszym stadionie wystąpi Rod Stewart. Zapraszając tego formatu gwiazdy wspólnie odnieśliśmy sukces. Miasto zyskało wspaniałą promocję. Koncerty zostały zauważone nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Pokazaliśmy również, że potrafimy organizować wielkie imprezy. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy gościnni. Zyskaliśmy wspaniałe wydarzenia, których zazdrości nam cała Polska. Jednym słowem zdaliśmy egzamin na wielu polach. Chciałbym za to gorąco podziękować mieszkańcom Rybnika. Jednocześnie pragnąłbym, aby forma podziękowania nie miała tylko werbalnego charakteru. Dlatego – po konsultacji z firmą Prestige MJM, z którą od trzech lat współpracujemy przy organizacji wspomnianych koncertów – postanowiliśmy utworzyć specjalny rybnicki sektor podczas koncertu Roda Stewarta. Będzie to sektor z tańszymi biletami specjalnie dedykowany mieszkańcom Rybnika. Jak już wspomniałem koncerty wielkich gwiazd to wspaniała promocja naszego miasta. Pragnę także Was wciągnać w te działania. Stąd konkursy, w których za ciekawe pomysły będziemy nagradzać atrakcyjnymi  nagrodami – mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika.
 
Rybnicki sektor przeznaczony jest dla mieszkańców miasta, które jest współorganizatorem koncertów wielkich gwiazd. We wspomnianym  sektorze mogą znaleźć się jednak nie tylko rybniczanie, ale również fani Roda Stewarta z całej Polski. Jak to możliwe? 
 
Mieszkańcy Rybnika będą mogli nabywać dowolną liczbę biletów w cenie 49 złotych. Będą mogli to także robić dla swoich znajomych, przyjaciół oraz członków rodzin, którzy mieszkają w różnych zakątkach naszego kraju – tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM. 
Wszystkim zainteresowanym tańszymi wejściówkami nie pozostaje więc nic innego jak tylko znaleźć… znajomych w Rybniku. – Niewykluczone, że w pierwszej połowie sierpnia Rybnik stanie się najpopularniejszym miastem w Polsce. Możliwość nabycia biletów za 49 złotych na koncert tak dużej gwiazdy jaką jest Rod Stewart to naprawdę nie lada okazja – dodaje Stefański.
 
Organizatorzy przygotowali również specjalną promocję dla dla posiadaczy Kart dla Dużych Rodzin. Każdy kto na podstawie karty kupi trzy bilety po 49 złotych wejściówki dla pozostałych członków rodziny otrzyma gratis. W tym przypadku zgłoszenia od 1 sierpnia będą przyjmowane w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rybniku.
 
Koncert Roda Stewarta odbędzie się już 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku. Bilety na to wydarzenie cały czas dostępne są w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.