16 maja 2016

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od występu Roda Stewarta w Polsce. Popularny brytyjski wokalista już 28 maja zaśpiewa swoje największe przeboje w łódzkiej Atlas Arenie. Gwiazdor przyleci do Polski wraz z rodziną. Towarzyszyć mu będzie również prywatny kucharz. Od organizatorów artysta oczekuje m.in. dwóch ekskluzywnych samochodów oraz specjalnej przestrzeni zaaranżowanej dla bliskich artysty.

 

Artysta przyleci do Polski wraz ze swoją rodziną – żoną oraz dwójką dzieci. Dlatego też organizator wydarzenia musi zadbać m.in. o zaaranżowanie specjalnej przestrzeni, w której bliscy artysty poczują się komfortowo.
– Gwiazdy światowej sceny bardzo często decydują się na zabieranie w międzynarodową trasę koncertową swoich najbliższych. To ważne, by w trakcie wielomiesięcznego tournée artyści czuli namiastkę domowej atmosfery. W przeszłości wielokrotnie mieliśmy do czynienia z tego typu sytuacjami. Tak było chociażby w przypadku koncertu Jennifer Lopez w Gdańsku. Artystka również przyleciała do Polski wraz z dziećmi, które towarzyszyły jej przez cały czas. W takich sytuacjach jako organizatorzy musimy zadbać o to, by rodzinie artysty został zapewniony odpowiedni komfort oraz bezpieczeństwo – zdradza Janusz Stefański z Prestige MJM – agencji, która organizuje koncert Roda Stewarta w Łodzi.

 

 

Przygotowania do występu właściciela jednej z najbardziej charakterystycznych barw głosów na świecie obejmują również kwestie związane z cateringiem oraz zapleczem gastronomicznym. Choć lista wymagań popularnego wokalisty nie należy do najdłuższych, organizatorzy koncertu będą musieli poświęcić szczególną uwagę przede wszystkim kwestiom logistycznym oraz kulinarnym.
– Artysta zażyczył sobie dwa pojazdy typu Viano marki Mercedes Benz, z przyciemnianymi szybami, które nie mogą być starsze niż dwa lata. Rod Stewart do Polski przyleci ze swoim prywatnym kucharzem, który zadba o przygotowywanie posiłków podczas pobytu gwiazdora w Polsce. W związku z tym konieczne jest zorganizowanie oraz wyposażenie odpowiedniego zaplecza kuchennego. Co ciekawe, osoby zaangażowane w pracę przy przygotowywaniu posiłków dla gwiazdy, obowiązkowo będą musiały być ubrane na czarno – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Nadchodzący koncert artysty w Łodzi będzie czwartym występem Roda Stewarta w Polsce. Trzy dotychczasowe zgromadziły ponad 60 tysięcy osób. Warto przypomnieć, że w 2011 roku na toruńskim koncercie piosenkarza bawiło się około 16 tysięcy polskich fanów, a samo wydarzenie przeszło do historii jako doskonałe muzyczne show na najwyższym poziomie. Podobna liczba osób wzięła udział w niezwykle udanym rybnickim koncercie artysty, który odbył się w 2013 roku. Już teraz nie podlega wątpliwości, że również Atlas Arena 28 maja wypełni się po brzegi!

 

– Zainteresowanie łódzkim występem Roda Stewarta jest ogromne. Obecnie w sprzedaży pozostały już tylko bilety na płytę oraz do sektora Golden Circle. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tym wydarzeniu powinni pośpieszyć się z zakupem wejściówek. Bo i tych biletów zapewne wkrótce zabraknie. A koncert zapowiada się wyjątkowo i na pewno warto skorzystać z okazji, by wziąć w nim udział – przyznaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

Rod Stewart wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w sobotę, 28 maja 2016 roku. Koncert zostanie zorganizowany dzięki współpracy agencji Prestige MJM, Łódzkiego Centrum Wydarzeń oraz Radia Złote Przeboje. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.