4 września 2013
10 września w TVP1 wyemitowany zostanie koncert Roda Stewarta. – To tegoroczne nagranie, które będzie doskonałą zapowiedzią tego, co wydarzy się cztery dni później na Stadionie Miejskim w Rybniku – zapowiadają organizatorzy.
 
Do koncertu Roda Stewarta coraz mniej czasu. Atmosfera tego wydarzenia jest coraz bardziej wyczuawalna nie tylko w Rybniku. Szkot wróci do naszego kraju po dwóch latach przerwy. Zanim jednak pojawi się na Stadionie Miejskim, najpierw jego występ będzie można zobaczyć w TVP1. 
10 września o godzinie 23:00 Telewizja Publiczna w programie 1 wyemituje koncert szkockiego wokalisty. To doskonała okazja, żeby wczuć się w to, co wydarzy się 14 września – zapowiada Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku, oraz Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Roda Stewarta. 
Telewizja Polska pokaże koncert, który miał miejsce w tym roku w Hollywood. Będzie to więc bardzo aktualne show – dodaje Stefański.
 
W trakcie emisji koncertu będzie można posłuchać nie tylko największych hitów artysty, ale również przekonać się, jak brzmią najnowsze utwory Roda Stewarta z ostatniej płyty "TIME", która zbiera bardzo dobre recenzje na całym świecie. To pierwszy autorski materiał piosenkarza od długiego czasu i z tego powodu budzi on bardzo duże zainteresowanie. –  Koncert z Hollywood doskonale obrazuje także fakt, że Rod Stewart – mimo upływu lat – cały czas jest w znakomitej formie – przekonuje Janusz Stefański z Prestige MJM.
 
Emisja koncertu w TVP1 to nie tylko doskonała zapowiedź rybnickiego koncertu. – To również wielka promocja naszego miasta. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tym, co czeka nas 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku – przekonuje Ewa Ryszka, wiceprezydent Rybnika.
 
Organizatorzy koncertu Roda Stewarta przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl i w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.