12 grudnia 2016

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem Świąt Bożego Narodzenia do sprzedaży trafiły bilety na przyszłoroczne koncerty Roda Stewarta w Polsce. Brytyjski wokalista już w lutym zaśpiewa swoje największe przeboje w Krakowie oraz Gdańsku. Wejściówki na te wyjątkowe wydarzenia to bez wątpienia znakomity pomysł na świąteczny prezent dla bliskich!

 

W poniedziałek o godz. 10.00 ruszyła sprzedaż na dwa przyszłoroczne koncerty Roda Stwarta w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się już 19 lutego w hali TAURON Arena Kraków, drugi dwa dni później w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Oprócz utworów z najnowszej płyty popularny artysta wykona w naszym kraju swoje największe hity.  Dla jednego z najważniejszych wykonawców minionych dekad będzie to piąta wizyta w Polsce. Do tej pory zgromadziły one blisko 90 tysięcy widzów. Miłośnicy twórczości Roda Stewarta mogą się spodziewać wielkich widowisk, które połączą pokolenia. Jak oceniają organizatorzy, w związku z ogromnym zainteresowaniem zakupem biletów, warto już teraz zadbać o ich nabycie i zapewnić sobie udział w jednym z dwóch wyjątkowych koncertów Brytyjczyka nad Wisłą.
–  Nie mamy wątpliwości, że już w pierwszych godzinach po starcie sprzedaży odnotujemy duże zainteresowanie zakupem biletów. Majowy występ artysty w Łodzi cieszył się rekordowym zainteresowaniem publiczności, a jego znakomite recenzje tylko zwiększyły głód fanów na kolejne występy gwiazdora w Polsce. Wszystkim zainteresowanym tymi wydarzeniami radzimy nie zwlekać z decyzją o ich zakupie – ocenia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

Rod Stewart jest powszechnie uważany za jednego z najpopularniejszych wykonawców drugiej połowy XX wieku. Dotychczas muzyk sprzedał łącznie ponad 250 milionów płyt na całym świecie. Jak oceniają eksperci, największym atutem Roda Stewarta jest jego charakterystyczna barwa głosu oraz umiejętność trafiania do szerokiego grona odbiorców.
– Rod Stewart ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym show-biznesie. Ta jego charakterystyczna chrypka powoduje, że rozpoznać go można po dwóch-trzech słowach, które zaśpiewa. I myślę, że to jest największy atut: mieć głos niepowtarzalny i łatwy do odgadnięcia. Po drugie na jego korzyść wpływa doświadczenie. Od tylu lat funkcjonuje w show-biznesie i zawsze trafiał w upodobania muzyczne publiczności. Czy to w latach 70. czy 80. potrafił nagrywać piosenki, które słuchane były przez różne pokolenia. To jest naprawdę artysta wielopokoleniowy. W ostatnich latach zaczął śpiewać łagodnie, piosenki swingowe czy przeboje country. Wszystko to jest jednak umiejętnie dobrane i świetnie zaśpiewane – ocenił w jednym z wywiadów Marek Sierocki, popularny polski dziennikarz muzyczny.

Rod Stewart wystąpi w krakowskiej hali TAURON Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego 2017 roku oraz w gdańsko-sopockiej hali ERGO ARENA we wtorek, 21 lutego 2017 roku. Wejściówki na koncerty można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.