25 maja 2016

Już w najbliższą sobotę, 28 maja, w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Rod Stewart. Brytyjski wokalista znany jest z charakterystycznej barwy głosu, ponadczasowych hitów, zamiłowania do futbolu oraz.. punktualności. Dlatego też wszyscy posiadacze biletów na miejsce koncertu powinni stawić się na czas!

 

Zaledwie kilka dni dzieli nas od koncertu Roda Stewarta w Polsce. Jeden z najwybitniejszych artystów wszech czasów, legenda światowej muzyki, a także zdobywca wielu prestiżowych nagród w łódzkiej Atlas Arenie zaprezentuje swoje największe hity, jak również utwory z najnowszej płyty „Another Coutry”. Jak sugeruje organizator koncertu, agencja Prestige MJM, występ Stewarta bez wątpienia rozpocznie się punktualnie, a wszyscy fani powinni zadbać o stawienie się na miejscu możliwie jak najwcześniej.


– Rod Stewart to nie tylko artysta o wielkim talencie i niezwykłej klasie, ale również prawdziwy dżentelmen sceny o ogromnym szacunku dla swoich słuchaczy. Podczas gdy wiele gwiazd światowej muzyki na swój występ każe czekać zniecierpliwionym fanom nawet kilka godzin, Rod Stewart zwykle pojawia się na scenie dokładnie o wyznaczonej porze. Każdy występ gwiazdora to pieczołowicie zaplanowane show, w którym nie ma miejsca na improwizację i słabe punkty. Uczestnikom koncertu sugerujemy więc dotarcie na miejsce wydarzenia z odpowiednim wyprzedzeniem, co najmniej kilkanaście minut przed godziną 19:30 – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

 

 

Rod Stewart to popularny brytyjski piosenkarz popowy i rockowy, słynący z charakterystycznej chropowatej barwy głosu oraz wyjątkowej osobowości scenicznej.  Śpiewający od wczesnych lat 60. Stewart jest powszechnie uważany za jednego z najpopularniejszych wykonawców drugiej połowy XX wieku. W 2006 roku artysta został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszech czasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów piosenkarza należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You'rein My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I'm Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythmof My Heart”. Sobotni występ będzie czwartą wizytą artysty w Polsce. Do tej pory wcześniejsze koncerty nad Wisłą zgromadziły blisko 70 tysięcy widzów.

 

Brytyjski wokalista wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w sobotę, 28 maja 2016 roku. Otwarcie bram hali Atlas Arena nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:45. Początek występu wokalisty został zaplanowany na godzinę 19:30. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.
W dniu koncertu bilety będzie można nabywać poprzez system eBilet, w salonach sieci Empik oraz w Atlas Arenie, aż do momentu rozpoczęcia występu Roda Stewarta. W hali Atlas Arena 28 maja wejściówki będzie można nabywać przez cały dzień, od godziny 10:00.