31 maja 2013
Wyjątkowa promocja dla fanów Roda Stewarta w związku ze zbliżającym się Dniem Ojca. Od 3 czerwca każda osoba, która kupi bilet na koncert szkockiego wokalisty w Rybniku, otrzyma za symboliczną złotówkę najnowszą płytę piosenkarza "Time".
 
Najnowszy album Roda Stewarta cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Ostatnio został numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Trudno się temu dziwić – to pierwsza w stu procentach autorska produkcja piosenkarza od dłuższego czasu. W związku z promocją nowej płyty, Szkot wyruszył również w trasę koncertową. 14 września odwiedzi Polskę. Wtedy odbędzie się jego koncert na Stadionie Miejskim w Rybniku.
 
Organizatorzy koncertu Roda Stewarta przygotowali specjalną promocję dla fanów artysty w związku ze zbliżającym się Dniem Ojca. Od poniedziałku, 3 czerwca, każdy, kto zamówi bilet na rybnicki koncert poprzez stronę www.imprezyprestige.com, otrzyma za symboliczną złotówkę najnowszy album piosenkarza "Time". Aby zamówić bilet wraz z najnowszą płytą Roda Stewarta należy zaznaczyć opcję „Dostawa Poczta Polska + Płyta” w zakładce „Sposób dostawy” przy składaniu zamówienia na stronie www.bilety.imprezyprestige.com
 
To idealna okazja, żeby dokonując jednego zakupu dostać zarówno płytę jak i bilet na koncert. To także doskonały prezent z okazji Dnia Ojca. Zachęcamy do skorzystania z promocji – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Bilety w ramach specjalnej promocji będzie można nabywać tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej www.imprezyprestige.com. – Promocja nie obejmuje zakupu biletów w sieci sprzedaży Eventim oraz sprzedaży grupowej – informują organizatorzy. Warto się pośpieszyć bowiem liczba płyt jest ograniczona i promocja potrwa do momentu wyczerpania zapasów.