2 czerwca 2015

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Rise Against w klubie Progresja Music Zone, który odbędzie się 10 czerwca 2015 roku.
 
Otwarcie bram
 
Otwarcie bram klubu nastąpi o godzinie 19:00. Początek koncertu zaplanowany został o godzinie 20:30. Przed Rise Against wystąpią: Man With a Mission oraz zespół Offensywa.
 
Parkingi przy klubie

Najbliższy parking znajduje się przy centrum handlowym. Parking ten może pomieścić ponad 2000 samochodów – parking zewnętrzny jest bezpłatny.
 
Dojazd
 
Lokalizacja klubu Progresja Music Zone pozwala na szybki dojazd do miejsca koncertowego komunikacją miejską: autobusy nr 105, 184, 194, 197, 713, 716, 813, N42, N52 oraz tramwaje nr 8, 10, 26, 27. Klub jest oddalony o około 6,5 km od Dworca Centralnego.
 
Zakup biletów w dniu koncertu
 
Będzie możliwość zakupienia biletów w klubie w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie – w kasie, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.
 
Gastronomia na koncercie
 
Podczas koncertu będzie można nabyć różnego rodzaju przekąski oraz napoje.  
 
Palenie papierosów na koncercie
 
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (na zewnątrz klubu – ogródek kawiarniany). Poza tym obszarem palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.
 
Czego nie można wnosić na koncert?
 
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
 
Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do klubu zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.
 
Punkty medyczne  
 
Podczas trwania koncertu Rise Against w klubie Progresja Music Zone będzie czynny punkt medyczny.
 
Bankomaty
 
Najbliższy bankomat znajduje się w pobliżu klubu, w centrum handlowym Fort Wola.
 
Szatnia
 
W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna – 3 zł za sztukę odzieży oraz 5 zł za plecak. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy wartościowych do depozytów będzie niemożliwe.