19 stycznia 2024
Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z przedstawieniami Rhythm of the Dance w Polsce.
Spektakle:
23 stycznia – COS Torwar w Warszawie
18:30 – wstęp do obiektu
20:00 – początek koncertu
24 stycznia – Hala Stulecia we Wrocławiu
18:30 – wstęp do obiektu
20:00 – początek koncertu
25 stycznia – ICE Kraków Congress Centre, 2 spektakle:
I spektakl
15:00 – wstęp do obiektu
16:00 – początek koncertu
II spektakl
19:00 – wstęp do obiektu
20:00 – początek koncertu
6 stycznia – Dom Muzyki i Tańca w Zabrze
19:00 – wstęp do obiektu
20:00 – początek koncertu
Spektakl podzielony jest na dwa akty, pomiędzy którymi zaplanowano kilkuminutową przerwę.
*Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje management).
Lokalizacja
– Centralny Ośrodek Sportu Torwar zlokalizowany jest przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie.
– Hala Stulecia we Wrocławiu znajduje się w Parku Szczytnickim przy ul. Wystawowej 1 we Wrocłwiu.
– ICE Kraków Congress Centre mieści się w Krakowie przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Podczas koncertu otwarte będzie wejście główne numer 1 (od strony ul. Barskiej).
– Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu znajduje się na ul. Gen. de Gaulle'a 17 w Zabrzu.
Parkingi przy obiektach
COS Torwar w Warszawie – hala COS Torwar mieści się przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie. W okolicach hali od strony ulicy Czerniakowskiej zlokalizowany jest bezpłatny parking miejski, wyłączony ze strefy płatnego parkowania. Przed obiektem COS Torwar Lodowisko znajduje się płatny parking na 130 miejsc. Bezpłatnie (w weekendy i po godz. 18:00) można parkować przy okolicznych ulicach włączonych do strefy SPPN.
Hala Stulecia we Wrocławiu – posiada obszerny parking naziemny i podziemny zlokalizowany w okolicach obiektu, wjazd od ul. Mikołaja Kopernika. Na trzech poziomach dstępnych jest blisko 800 miejsc, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Parking dostępny jest całą dobę. Płatność za godzinę 8 zł, kartą bądź gotówką, przy wjeździe.
ICE Kraków Congress Centre w Krakowie – dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić ponad 300 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 20 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym na godzinę przed i do godziny po koncercie. Bilet koncertowy na parkingu można opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. Pomoże to w przeciwdziałaniu kolejkom do parkometru.
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu posiada bezpłatny parking mieszczący się dookoła hali, na około 200 samochodów. Wjazd od ul. Gen. de Gaulle'a.
Okazanie biletów do skanowania
Zachęcamy do drukowania biletów mobilnych zawierających kod kreskowy.
Szatnie
Szatnie będą do dyspozycji gości przed każdym wydarzeniem i po jego zakończeniu.
Zakup biletów w dniu koncertu
Nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów. Wejściówki do ostatniej chwili na spektakle w Warszawie oraz w Krakowie (na godzinę 16) można będzie kupować na stronie: www.biletserwis.pl. Na pozostałe przedstawienia wejściówki się wyprzedały.
Zakup gadżetów
Podczas wydarzenia będzie można nabyć oficjalne pamiątki związane z Rhythm of the Dance. Będą to kolorowe programy, koszulki, bluzy, torby, butelki, kubki, długopisy i inne. Stoiska zlokalizowane zostaną w każdym obiekcie w holu/foyer.
Gastronomia na koncertach
W obiektach będą znajdować się punkty kawiarniano-barowe, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski.
Czego nie można wnosić na wydarzenie
Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
Aparaty fotograficzne
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.