19 lutego 2017

Kraków zauroczony Rodem Stewartem

 

Scena, na której królowała cała gama kolorowych garniturów, tancerki, od których seksapil bił na kilometr i w centrum on – Rod Stewart, jeden z największych scenicznych temperamentów w historii światowej muzyki. To były emocje i wzruszenia, które na długo pozostaną w pamięci. Koncert Roda Stewarta był niezapomniany. A we wtorek Sir Rod ponownie zaśpiewa w Polsce. Tym razem w Gdańsku.

 

Kraków stał się kolejnym miejscem na światowej mapie koncertów Roda Stewarta. Niekwestionowany gentleman sceny rozpalił serca publiczności. Rod Stewart zaprezentował niebywały szyk i klasę w połączeniu z rockowym temperamentem, który już od pierwszego utworu dał o sobie znać. Artysta nie tylko śpiewał i tańczył. Wykonywał też niesamowite akrobacje na scenie. Kładł się na ziemi. Siadał na schodach. Podchodził do publiczności. Doprawdy, tempo koncertu godne dwudziestoletniego wykonawcy.

 

Najwierniejsi fani usłyszeli najsłynniejsze przeboje artysty. Nie zabrakło przepięknej ballady „Sailing”, która wzruszyła publiczność oraz „Stay with me”, podczas którego Rod wykopał ze sceny kilkadziesiąt piłek z autografami. Dopełnieniem wieczoru stał się moment, w którym ze sklepienia hali rozsypał się deszcz kolorowych balonów w rytm utworu „Da Ya Think I’m Sexy?”. Rod Stewart udowodnił, że faktycznie nie wybiera się na emeryturę i ma wystarczające pokłady energii aby jeszcze nie raz nie tylko pojawić się na scenie, ale też zaskoczyć publiczność.

 

– Wieczór bez wątpienia pozostanie wyjątkowym wspomnieniem dla tych, którzy mieli to szczęście pojawić się w Tauron Arenie Kraków i wspólnie z wielotysięczną publicznością nucić przeboje, które wzruszają, cieszą i często przypominają wyjątkowe chwile. Koncerty Roda zawsze są emocjonującym przeżyciem. Fenomenalne jest jednak to jak szerokie grono publiczności pojawia się, by bawić się przy jego muzyce. W Krakowie zobaczyliśmy wielopokoleniową publikę! Trzeba być i to poczuć, aby w pełni zrozumieć unikalność tego artysty – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncerty Roda Stewarta w Polsce.

 

 

Oficjalny plakat

 

Galeria