30 kwietnia 2019

Wiadomo „Po co” zaśpiewała Kayah, a C-BooL roztańczył publiczność!

 

To był niezwykle przebojowy wieczór! Najpierw zabrzmiały takie hity, jak Supermanka, Na językach, Testosteron i oczywiście Po co, a nieco później najgorętsze przeboje dancowe tego lata. Publiczność szalała i bawiła się w rytmach muzyki Kayah i C-BooL-a.  Koncert zorganizowali Radio ZET i agencja Prestige MJM.

 

Trzeci dzień The Tall Ships Races 2017 przyniósł wiele emocji. Koncert Kayah,  gwiazdy o ugruntowanej pozycji oraz C-BooL-a, czyli polskiego producenta największych hitów tego roku  był – strzałem w dziesiątkę.
Najpierw na scenie publiczność przywitała Kayah. Artystka ubrana w różową minisukienkę z frędzlami wyglądała zjawiskowo. Gdy jednak później zdjęła swoje srebrne sandałki, od razu poczuła się swobodniej.
Rozpoczęła swój występ od nieco mniej znanej piosenki, ale za to drugą była już  przebojowa Supermanka, a następnie Do dna, po czym wokalistka ukołysała wszystkich do przeboju  Śpij kochanie, śpij. Z kolei utwór Bez ciebie zadedykowała całej publiczności i każdemu z osobna. Widzowie chętnie śpiewali kolejne utwory, wśród których znalazły się oczywiście Po co, Fleciki, Testosteron i Na językach. W trakcie koncertu Kayah opowiadała, jaką rolę spełnia w jej życiu muzyka: że to jej pasja i miłość. Prosiła także, by ludzie byli dla siebie mili i nie dzielili się. Swój występ zakończyła wielkim hitem sprzed lat Prawy do lewego.

 

 

Po Kayah na scenie w pobliżu cumujących statków pojawił się C-BooL – polski DJ i producent muzyczny, stały bywalec szczytów rodzimych list przebojów. Jego wszystkie nagrania w sieci obejrzano już blisko 90 mln razy. Wróży mu się międzynarodową karierę. A o tym, jak bardzo jest popularny w Polsce, można było się przekonać w Szczecinie. Na tej samej scenie, na której kilka chwil wcześniej występowała Kayah, wielką imprezę rozkręcił właśnie najpopularniejszy w naszym kraju polski DJ. Publiczność usłyszała miks w najlepszym stylu, a w nim: DJ Is Your Second Name, Magic Symphony czy Never go away. W setach można było wysłyszeć także kawałki Linkin Park, Queen czy Nirvany.
– To była najpiękniejsza sceneria, w jakiej do tej pory zagrałem. Było genialnie! – komentował na gorąco C-BooL. Koncert poprowadzi Marcin Wojciechowski z Radia ZET.

 

– Po sobotniej dawce emocji, jakiej byliśmy świadkami na koncercie Andrei Bocellego, dzisiaj mogliśmy poczuć zupełnie inny klimat muzyczny. Kayah w Polsce nikomu nie trzeba przedstawiać, jej piosenki są powszechnie znane i lubiane. C-BooL za to jest wschodzącą gwiazdą świata muzyki elektronicznej (EDM). Jego rytmy podbijają listy przebojów. A że są to wielkie hity,  nie ma wątpliwości. DJ roztańczył szczecińską publiczność – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem ZET zorganizowała koncert.