6 maja 2010

Koncerty Basi Trzetrzelewskiej (Kraków i Poznań)

 
Firma Prestige była organizatorem dwóch koncertów Basi Trzetrzelewskiej. Na nasze zaproszenie w maju 2010 roku znaną polską wokalistkę można było usłyszeć w Krakowie i w Poznaniu.
 
Koncert w Krakowie odbył się 6 maja w kinie Kijów Centrum. Występ ten zainaugurował polskie tournee wokalistki. Następnego dnia Basia Trzetrzelewska zaśpiewała dla poznańskiej publiczności. Koncert w stolicy Wielkopolski zaplanowany został w Teatrze Wielkim imienia Stanisława Moniuszki. Oba recitale były niezapomnianymi widowiskami muzycznymi.
 
Tournee artystki związane było z promocją albumu „It’s That Girl Again”, którym Basia wróciła do solowej kariery po kilku latach przerwy. "It's That Girl Again" to czwarty studyjny krążek Basi. Płyta ukazała się w Polsce 17 kwietnia 2009 roku i od razu zaczęła cieszyć się niezwykłym powodzeniem. Podobnie było w USA, gdzie osiągnęła wysokie piąte miejsce na U.S. Top Contemporary Jazz Albums.
 
Duże zainteresowanie najnowszym albumem wokalistki nie mogło dziwić. Basia należy do ulubieńców polskiej publiczności. Jest jedyną polską gwiazdą muzyki pop światowego formatu. Na dodatek kilka lat przerwy w publicznych występach artystki spowodowało, że miłośnicy muzyki w naszym kraju zdążyli już zatęsknić za jej nastrojowymi piosenkami łączącymi jazz, ambitny pop oraz specyficzne, południowoamerykańskie brzmienia. Dzięki koncertom zorganizowanym przez Prestige MJM mogli sobie je przypomnieć.


Opinia

Oficialny plakat

Galeria