25 kwietnia 2017

Queen i Adam Lambert wystąpią w Polsce 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, a już od środy, 26 kwietnia, wszyscy będą mogli kupić bilet na to wyjątkowe wydarzenie! To będzie wielkie widowisko z nowymi i dobrze znanymi przebojami oraz spektakularną oprawą sceniczną. Z całą pewnością zanosi się na niepowtarzalny koncert.

 

Fanów dobrej muzyki po prostu nie może zabraknąć na tym wyjątkowym koncercie. Bilety w regularnej sprzedaży będą dostępne w środę, 26 kwietnia, od godziny 10:00.

Czego możemy się spodziewać po rozpoczynającym się 1 listopada europejskim tour, na którego trasie jest również Polska? Współzałożyciel Queen, Roger Taylor zapowiada, że tegoroczne koncerty będą zupełnie inne od tych, których publiczność była świadkiem wcześniej, a to za sprawą lepszych możliwości technicznych. Dlatego chociażby z tego powodu możemy być pewni zaskakującego i spektakularnego koncertu. Gitarzysta Queen Brian May zapewnia z kolei, że nie zabraknie elementu zaskoczenia. Publiczność z całą pewnością usłyszy największe przeboje: – Publika zna największe hity, więc musimy im je zapewnić, ale możemy zaskoczyć ją też czymś, czego się nie spodziewają. Tym razem tego będzie znacznie więcej  – podkreśla Brian May.

 


Adam Lambert, który dołączył do Queen w 2012 roku, zapowiada z kolei, że publiczność  usłyszy utwory zespołu, których wcześniej  nie prezentowano podczas koncertów.
Z dostępnych w internecie materiałów można się przekonać, że obecne występy są niezwykłymi spektaklami. Niecodziennej oprawy scenicznej możemy być świadkami również podczas koncertu w Łodzi. A wszystko dlatego, że osobami odpowiedzialnymi za show będą najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie na świecie. Za projekt i produkcję odpowiedzialny jest Ric Lipson z Entertainment Architects Stufish Production, znany w branży dzięki współpracy z takimi artystami jak: Pink Floyd, the Rolling Stones, czy U2, jak również ceremonii otwarcia i zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. Wobec takich rekomendacji możemy być pewni, że koncert Queen w Polsce będzie z całą pewnością spektakularnym wydarzeniem i na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.
– Już nie możemy doczekać się listopadowego koncertu Queen i Adama Lamberta w Łodzi. Czym nas zaskoczą, jak będzie przebiegał występ, jakich hitów możemy się spodziewać – to wszystko na razie owiane jest tajemnicą. Niemniej na pewno możemy się spodziewać dobrego widowiska. Zachęcam do kupna biletów  – mówi  Janusz Stefański z Prestige MJM.

 

 

Przedsprzedaż biletów, uruchomiona w poniedziałek, cieszy się ogromną popularnością. Wskazuje to na frekwencyjne powodzenie listopadowego koncertu. Należy się więc spieszyć z nabyciem wejściówki.


Koncert Queen i Adama Lamberta zaplanowany jest 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie.
Sprzedaż biletów na polski koncert rozpocznie się w środę, 26 kwietnia, o godzinie 10.00 poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. 

Galeria