5 grudnia 2012

Fani z piętnastu państw świata kupili już bilety na czerwcowy koncert zespołu Bon Jovi w Gdańsku! Największa liczba biletów poza granicami naszego kraju została sprzedana w Rosji, na Litwie oraz w Wielkiej Brytanii. Z kolei w Polsce bilety najlepiej sprzedają się w Warszawie oraz w Trójmieście. 

Jak na razie bilety na koncert grupy Bon Jovi najlepiej sprzedają się w Warszawie. Największe miasta wiodą zresztą prym na mapie sprzedaży wejściówek. Dalsze miejsca zajmują bowiem Gdańsk, Poznań oraz Gdynia. – W ścisłej czołówce są również Kraków, Łódź, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz, a także Katowice. Zwłaszcza wysoka, bo piąta pozycja Krakowa może nieco zaskakiwać. Małopolskę od Gdańska dzieli wszak spora liczba kilometrów. No, ale widocznie na południu Polski mieszka znacząca liczba fanów Bon Jovi – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu zespołu Bon Jovi.
 
Łącznie wejściówki udało się sprzedać już w ponad 500 miejscowościach! Bilety kupują fani z najbardziej odległych zakątków kraju i dlatego już dziś można powiedzieć, że na koncercie Bon Jovi będzie obecna dosłownie cała Polska. – Otrzymaliśmy zamówienia na bilety między innymi ze Szczecina, Suwałk, Bielska – Białej, Rybnika czy Przemyśla. To najlepiej pokazuje geograficzny rozmach sprzedaży – wyjaśnia Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
Warto również podkreślić, że koncert zespołu Bon Jovi cieszy się zauważalnym zainteresowaniem poza granicami naszego kraju. Organizatorzy sprzedali wejściówki już w piętnastu krajach. Najwięcej, co nie może dziwić, w Rosji (między innymi w: Kaliningradzie, Moskwie, Smoleńsku, Swietłogorsku oraz w Czerniachowsku). Do Gdańska przyjadą również fani z Litwy (najwięcej biletów kupiono w Wilnie oraz w Kownie), Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Hiszpanii, Białorusi, Niemiec, Łotwy, Szwecji, Belgii, Francji, Holandii, Finlandii czy nawet ze Stanów Zjedonoczonych oraz Australii.
 
Przypomnijmy, że cały czas można nabywać bilety na czerwcowy koncert. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim (między innymi salony EMPIK oraz sklepy MEDIA MARKT).