Przedstawiamy spot promujący wieczory kolęd Preisnera

21 października 2019

Zbigniew Preisner już w styczniu przemierzy Polskę, by wraz z prestiżowymi artystami nieść kolędę w ekskluzywnych obiektach koncertowych naszego kraju. Będą to wyjątkowo wzruszające wieczory, które na długo zapiszą się w sercach nawet najbardziej wymagających melomanów. Prezentujemy spot promujący koncerty w styczniu 2020 roku.

 

 

Beaty Rybotyckiej – pierwszej damy kolęd Preisnera, wykonującej najbardziej popularną ze wszystkich „Kolędę dla nieobecnych”, i tym razem nie mogło zabraknąć na tej trasie. Wtórować jej będzie Edyta Krzemień – współpracująca z kompozytorem od wielu lat nie tylko przy produkcjach Bożonarodzeniowych – znana ze śpiewania jednym z najwyższych sopranów w Polsce. Powiew świeżości po raz kolejny zapewni młodziutka Joanna Pocica – wokalistka i aktorka o wręcz dziecięcej barwie głosu, która doda kolędom lekkości i powabu. Damskie trio uzupełni Maciej Balcar, który swoim rockowym głosem i wyjątkowymi interpretacjami przeniesie nas w wyjątkowy czas. Wokalistom towarzyszyć będą muzycy-soliści oraz zespół Jana Karpiela Bułecki.

 

Wieczory kolędowe odbędą się w czterech miastach Polski:

 

22 stycznia w Sali Ziemi Poznań Congress Center,
24 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu,
26 stycznia w Filharmonii Narodowej w Warszawie (2 koncerty),
28 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.


Bilety na wzruszające i pełne melancholii wieczory kolędowe dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.