3 października 2019

James Blunt to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Kilkanaście lat temu zasłynął na świecie swoim hitowym utworem „You’re Beautiful”, który zapoczątkował wielką karierę artysty. Dziś Blunt występuje na najbardziej prestiżowych scenach świata. Przedstawiamy spot promujący koncert w Arenie Gliwice 7 marca.

 

 

James Blunt to muzyk o wielkim dorobku artystycznym. Już na początku przyszłego roku ponownie odwiedzi Polskę, by tym razem zaprezentować swój najnowszy album „Once Upon A Mind”. Krążek do regularnej sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu – 25 października. Dotychczas Blunt wypuścił do świata mediów singiel „Cold” promujący nową płytę. Utwór spotkał się z wielką sympatią ze strony fanów, zgarniając blisko 3 miliony wyświetleń na YouTube w zaledwie 3 tygodnie od jego publikacji! Piosenka jest niezwykle melodyjna i łatwo wpada w ucho, nic więc dziwnego, że zdobyła popularność.

 

W piosence „Cold” Blunt powraca do korzeni. Zakłada koszulkę ze swojego pierwszego, wielkiego hitu „You’re Beautiful” i ponownie oddaje się wodnym swawolom w zaledwie kilkustopniowej wodzie.

 

James Blunt wystąpi w Polsce 7 marca. Tym razem oklaskiwać go będzie publiczność Areny Gliwice. Bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.