Przed koncertem IL Divo: Wyżywienie na własną rękę. Aż 18 pomieszczeń dla zespołu

5 września 2014
Zespół IL Divo na koncert w Polsce przyjedzie z własnym cateringiem. Od organizatora śpiewacy oczekują aż 18 pomieszczeń na terenie Atlas Areny. Każdy z artystów będzie miał oddzielną garderobę. 
 
Organizatorzy koncertu IL Divo na terenie hali muszą przygotować łącznie 18 pomieszczeń dla międzynarodowej grupy wokalnej. Jedno z pomieszczeń to tak zwany "Green Room", z którego mogą korzystać artyści i ich rodziny. W tej chwili trudno powiedzieć, czy muzycy będą przyjmować w Łodzi gości. 
 
Poza tym, musimy przygotować oddzielne garderoby dla każdego ze śpiewaków, jedno pomieszczenie dla gościa specjalnego koncertu, którym będzie Lea Salonga, dwa duże pomieszczenia dla orkiestry, po jednym dla dyrygenta i dyrektora muzycznego, pokój garderobiany i kilka pokojów dla managementu zespołu – wymienia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która jest organizátorem wrześniowego koncertu. – Tak duża liczba pomieszczeń to cecha charakterystyczna koncertów, które odbywają się z udziałem orkiestry – dodaje Marek Kurzawa, szef produkcji łódzkiego koncertu.
 
Ciekawostkę stanowi fakt, że organizator nie musi zapewniać zespołowi wyżywienia. Cateringiem do poszczególnych garderób zajmuje się produkcja IL Divo. 
 
Musimy jednak zapewnić specjalny obszar, który będzie wykorzysytywany jako jadalnia dla wszystkich osób z produkcji i managementu. Tak samo jest w przypadku kuchni. Po naszej stronie jest też dostarczenie niezbędnego wyposażenia, a więc między innymo stołów, czy lodówek. Musimy także zadbać o dwóch asystentów cateringu, którzy bardzo dobrze posługują się językiem angielskim – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM. 
 
Koncert IL Divo odbędzie się 28 września w hali Atlas Arena w Łodzi. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.