30 lipca 2013
Bilety na wszystkie przyszłoroczne koncerty organizowane przez agencję Prestige MJM, specjalne wyprawki szkolne dla dzieci oraz wycieczka do Paryża to nagrody, które będzie można wygrać w specjalnych konkursach organizowanych w związku z koncertem Roda Stewarta w Rybniku. Wystarczy zapromować Rybnik w Polsce lub pokazać jak bawiono się podczas dwóch poprzednich koncertów światowych gwiazd muzyki w Rybniku. 
 
Pierwszy konkurs odbędzię się pod hasłem "Zapromuj Rybnik w Polsce!". Szansę na zdobycie głównej nagrody mają wszyscy, którzy za pomocą telefonu komórkowego lub kamery nagrają krótki filmik zapraszający do udziału w koncercie Roda Stewarta. Takie nagranie należy przesłać na adres: [email protected] Konkurs rozpocznie się 1 sierpnia i warto spróbować w nim swoich sił. Nagrody są naprawdę atrakcyjne.
 
Pierwszą z nich jest wycieczka do Paryża dla dwóch osób. Poza tym agencja Prestige MJM przeznaczy 10 podwójnych zaproszeń na wszystkie koncerty, które zorganizuje w przyszłym roku na terenie całej Polski. Jednym słowem promując Rybnik, można zdobyć naprawdę wspaniałe nagrody – przekonuje Adam Fudali, prezydent Rybnika.
 
Filmiki zapraszające na koncert Roda Stewarta można będzie wysyłać do 20 sierpnia. Zwycięzców o szczegółach związanych z odbiorem nagród organizatorzy poinformują drogą mailową. 
 
Drugi z konkursów polega na przesłaniu zdjęcia, które w jak najlepszy sposób obrazować będzie jak wszyscy wspólnie bawiliśmy się na poprzednich koncertach w Rybniku (Bryan Adams i Guns N’Roses). Zdjęcia należy przesyłać na adres: [email protected]. W tym przypadku najlepsze zdjęcia nagrodzone zostaną szkolnymi wyprawkami dla dzieci (tornistry, kredki, farby, zestawy zeszytów) oraz dziesięcioma podwójnymi biletami na wszystkie przyszłoroczne koncerty organizowane przez agencję Prestige MJM. Termin nadsyłania zdjęć ustalono na 20 sierpnia. 
 
Warto przypomnieć, że bilety na koncert Roda Stewarta cały czas można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.