6 marca 2017

Hardwell po niedzielnym pobycie w Katowicach, gdzie został zaproszony na krótki set w czasie finału rozgrywek Intel Extreme Masters 2017, zachwycił się Polską. W efekcie w prezencie od artysty i w porozumieniu z agencją Prestige MJM, organizującej 6 maja w Krakowie pełne show w ramach trasy „Go Hardwell Or Go Home”, do sprzedaży trafią tańsze bilety!

 

Trzeba się spieszyć, ponieważ  pula wejściówek w niższych cenach jest ograniczona!
Promocyjne bilety na Hardwella będzie można nabywać już od wtorku od godziny 10:00. Wejściówki do GA od jutra kosztować będą 60 złotych. Z kolei trybuny dolne sprzedawane będą w cenie 45 złotych.

 

 

– Zachęcam do kupna limitowanych wejściówek. Pula jest mocno ograniczona i za chwilę może się skończyć. Trzeba się więc spieszyć. To jednak nie koniec specjalnych niespodzianek, jakie agencja Prestige MJM przygotowała w tym tygodniu dla fanów Hardwella. W kolejnych dniach pojawią się następne upominki – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje majowy koncert Hardwella w Polsce.

 

Hardwell wystąpi 6 maja w hali TAURON Arena Kraków. Koncert artysty poprzedzony zostanie setem w wykonaniu młodego, ale już uznanego DJ'a – Killa The Buz. Wejściówki w promocyjnych cenach na wydarzenie można nabywać od wtorku, 7 marca, od godziny 10:00 poprzez strony internetowe prestigemjm.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.