21 czerwca 2014
KFC zagra z Marsami! Każdy, kto zdecyduje się na zakup biletu na koncert Thirty Seconds to Mars w dniu imprezy w kasie stadionowej, otrzyma kupon rabatowy do KFC. 
 
Koncert Thirty Seconds to Mars odbędzie się w najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim w Rybniku. Pomimo iż padł już frekwencyjny rekord koncertów w Rybniku cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Będzie można to robić między innymi w dniu imprezy w kasach stadionowych. 
 
Przypominamy, że wejściówki będzie można nabywać od godziny 10:00 od strony ulicy Żużlowej – tłumaczy Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Thirty Seconds to Mars.
 
Co ciekawe, każdy kto kupi wejściówkę w kasie stadionowej w dniu koncertu może skorzystać ze specjalnej promocji i otrzymać kupon rabatowy w wysokości 30 proc. do sieci restauracji KFC na wybrane zestawy. 
 
Promocja obowiązuje do 31 sierpnia na terenie województwa śląskiego i opolskiego – dodaje Janusz Stefański.
 
Organizatorzy przypominają także, że bilety na niedzielny koncert można takže nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com i ebilet.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.