3 lutego 2014
Tylko do 14 lutego potrwa promocyjna sprzedaż biletów na koncert 30 Seconds to Mars. Po tym terminie wszystkie bilety będą o 20 złoty droższe. Już teraz wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Co ciekawe, bilety najlepiej sprzedają się w największych miastach w Polsce, w szczególności w Warszawie. 
 
To już ostatni moment, żeby nabyć bilety na koncert 30 Seconds to Mars w promocyjnej cenie. Sprzedaż na korzystniejszych warunkach będzie trwać tylko do 14 lutego. Do tej pory najchętniej  korzystali z niej mieszkańcy Rybnika.
 
Nie powinno to nikogo dziwić, że akurat to miasto znajduje się na pierwszej pozycji pod względem liczby sprzedanych biletów. Wszak do koncertów dużych gwiazd mieszkańcy Rybnika zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu 30 Seconds to Mars.
 
Warto podkreślić, że poza Rybnikiem koncert cieszy się bardzo dużą popularnością w największych miastach w kraju. Druga w rankingu sprzedanych wejściówek jest Warszawa. W czołówce miast, gdzie bilety rozchodzą się najlepiej, znajdują się również: Kraków, Wrocław, Poznań, Racibórz i Łódź. 
 
Jeśli chodzi o sprzedaż w punktach sprzedaży, to pod tym względem zdecydowanie prowadzi Rybnik, który wyprzedza Warszawę, Poznań i Wrocław. W internetowej sprzedaży liderem jest Warszawa. Za nią uplasował się Kraków. Kolejne miejsca zajmują Wrocław, Rybnik i Łódź. Organizatorzy otrzymali również zamówienia na bilety z innych krajów. Na koncert 30 Seconds to Mars przyjadą fani z: Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii, Litwy oraz z Ukrainy.  
 
Z promocyjnych warunków sprzedaży biletów można skorzystać do 14 lutego. Wejściówki są dostępne w sprzedaży internetowej na stronach www.imprezyprestige.com, www.ebilet.pl, www.eventim.pl i www.ticketpro.pl. Można je również nabywać w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Po 14 lutego bilety na koncert 30 Seconds To Mars będą droższe od promocyjnych o 20 złotych (wyjątek stanowią bilety VIP).