22 czerwca 2014
W niedzielę tuż po godzinie 11:00, prezydent Rybnika, Adam Fudali oraz przedstawiciel Prestige MJM – Janusz Stefański spotkali się z fanami Thirty Seconds to Mars, którzy podziękowali zarówno miastu jak i agencji za organizację koncertu. 
 
Sympatycy Thirty Seconds to Mars poprosili w ostatnich dniach organizatorów koncertu o spotkanie. Doszło do niego w niedzielę o godzinie 11:00 tuż przed bramami rybnickiego stadionu. Fani podziękowali prezydentowi Rybnika i agencji Prestige MJM za zaproszenie amerykańskiej grupy do Polski. 
 

 
A ja dziękuję im, że przyjechali do Rybnika. Cieszę się niezmiernie, że możemy ich gościć w naszym mieście – powiedział prezydent Adam Fudali.
 
Spotkanie trwało blisko pół godziny. Fani mieli dużo pytań do prezydenta. Większość z nich dotyczyła niedzielnego koncertu, a także kolejnych wydarzeń muzycznych, które odbędą się na Stadionie Miejskim. Warto bowiem przypomnieć, że występ grupy Thirty Seconds to Mars to czwarty koncert gwiazdy światowej muzyki, który odbywa się w Rybniku. 
 
Za rok piąty jubileuszowy koncert, więc grzechem byłoby się teraz wycofać z tego, co zaczęliśmy wspólnie z agencją Prestige MJM. Na konkrety jest jeszcze zbyt wcześnie, ale zapewniam, że myślimy już o przyszłorocznym koncercie. Chcemy, żeby była to gwiazda ze światowego topu – powiedział Adam Fudali.