25 czerwca 2019

Wielki koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 22 sierpnia 2020 roku. Prezentujemy spot promujący to wydarzenia. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.


Andrea Bocelli jest obecnie najpopularniejszym na świecie tenorem łączącym muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem. Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie. Wydarzenia z udziałem włoskiego artysty gromadzą największe widownie na świecie, a publiczność długo pozostaje pod wrażeniem jego wyjątkowych występów. Tak było niedawno na stadionie w Poznaniu, gdzie wokalista zgromadził komplet widzów. Za rok repertuaru Andrei Bocellego będzie można na żywo posłuchać w stolicy. Artysta pierwszy raz wystąpi na najbardziej reprezentacyjnej polskiej arenie – PGE Narodowym.


Koncert Andrei Bocellego odbędzie się 22 sierpnia 2020 roku. Bilety w cenie od 229 zł można kupić za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Dzięki współpracy z PLUS1, z każdego sprzedanego biletu przeznaczone zostaną 4 złote na fundację Andrei Bocellego. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org oraz www.andreabocellifoundation.org. Wydarzenie na PGE Narodowym organizuje agencja Prestige MJM.