2 grudnia 2016
Energetyczny koncert najszybszego i najprzystojniejszego skrzypka świata, a może wzruszający występ najpopularniejszego tenora wszech czasów? Bilet na każde z tych wydarzeń to doskonały pomysł na Mikołajki! Warto sprawić przyjemność bliskim i podarować im wieczór z muzyką Davida Garretta lub Andrei Bocellego. Na każde z tych wydarzeń zaprasza agencja Prestige MJM. 
 
Początek grudnia to czas wyboru prezentów świątecznych, a zarazem wielu wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Już tylko dni dzielą nas od jednego z nich –  pierwszego w historii występu Davida Garretta w Polsce. Wirtuoz skrzypiec już 10 grudnia wystąpi w łódzkiej hali Atalas Arena. Najszybszy i najprzystojniejszy skrzypek świata zagra przed polską publicznością wraz ze swoim zespołem w ramach trasy koncertowej "EXPLOSIVE Live! Tour". Najnowsza płyta artysty zawiera covery największych przebojów muzyki klasycznej, pop a także własnych kompozycji skrzypka. Łącząc wirtuozerię muzyka klasycznego z elektronicznymi dźwiękami Garrett przekształcił największe przeboje takich twórców, jak Ed Sheeran, Eminem, David Guetta czy Metallica w pełne witalności i emocji kompozycje instrumentalne. W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami warto sprezentować bliskim wyjątkowy prezent w postaci biletu na to wydarzenie. Wejściówka ta z całą pewnością ucieszy przede wszystkim kobiety, które niezwykle tłumnie wypełnia po brzegi największe hale koncertowe świata, w których występuje artysta. 
 
Znakomitym pomysłem na mikołajkowy lub świąteczny prezent dla wszystkich miłośników muzyki klasycznej może okazać się z kolei bilet na koncert Andrei Bocellego. Popularny włoski tenor, od lat uznawany za jednego z najpopularniejszych artystów w historii muzyki wystąpi w Polsce w ramach imprez towarzyszących finałowi The Tall Ships Races 2017. Koncert odbędzie się 5 sierpnia na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Ze względu na miejsce i charakter imprezy będzie jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych 2017 roku w Europie. Artysta od lat uznawany jest za najlepiej sprzedającego się śpiewaka operowego na świecie, jak również jednego z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Jego dotychczasowe albumy sprzedały się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy. Wokalista znany jest również z wielu niezapomnianych duetów, m.in. z Celine Dion, Sarah Brightman oraz Luciano Pavarottim. Trudno wskazać drugiego wykonawcę muzyki poważnej, którego twórczość zajmowałaby nieprzerwanie tak wysokie miejsca na szczytach międzynarodowych list przebojów muzyki rozrywkowej. Włoski tenor zrobił imponującą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i popularnej, a jego wpływ na współczesny przemysł muzyczny jest nie do przecenienia. 
 
Koncert Davida Garretta w hali Atlas Arena odbędzie się 10 grudnia 2016 r. Andrea Bocelli wystąpi  w na szczecińskich Wałach Chrobrego 5 sierpnia 2017 roku. Harmonogram wszystkich imprez organizowanych przez firmę Prestige MJM jest dostępny na stronie prestigemjm.com. Wejściówki na wszystkie wydarzenia można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.