29 listopada 2011

Polska jest krajem, który w ostatnich latach bardzo otworzył się na koncerty gwiazd światowej muzyki. Każdego roku do naszego kraju przyjeżdża wielu znanych artystów. Nigdy jednak nie zdarzyło się tak, że organizowany był cykl koncertów najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy, piosenkarek czy też zespołów. Po raz pierwszy wydarzy się to w 2012 roku za sprawą cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje", którego organizatorami są: agencja Prestige MJM i Radio Złote Przeboje.

– Będzie to wydarzenie bez precedensu w polskim świecie muzycznym. Na nasze zaproszenie do Polski w 2012 roku przyjedzie kilku rozpoznawalnych na całym świecie artystów. Nie mamy wątpliwości, że każdy z tych koncertów będzie wielkim wydarzeniem. Wszyscy zaproszeni wykonawcy posiadają uznaną markę na rynku muzycznym, a połączenie ich występów w jeden cykl pozwoli uzyskać z pewnością niezwykle atrakcyjny produkt dla fanów muzyki w Polsce – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 Organizatorzy będą systematycznie odsłaniać karty i zdradzać, kto pojawi się w Polsce w przyszłym roku. Już teraz wiadomo jednak, że będzie to znaczące wydarzenie muzyczne. – Cieszymy się, że wspólnie z agencją Prestige MJM możemy zaprosić słuchaczy Radia Złote Przeboje na cykl koncertów największych światowych gwiazd. Do tej pory artystów tych można było słuchać na naszej antenie, teraz udało nam się  przenieść Ich na stadiony i do hal, dając tym samym fanom możliwość wysłuchania ich na żywo – mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

Organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia to niewątpliwie duże wyzwanie. Nie byłoby ono możliwe bez wsparcia sponsorów, zwłaszcza firmy Nice Polska, która została sponsorem całego cyklu.  – Firma Nice Polska ma wpisane w strategię swojego funkcjonowania uczestnictwo w nowatorskich projektach. Takim niewątpliwie jest cykl "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Do Polski przyjeżdżały już wielkie gwiazdy, ale jeszcze nikt nie wpadł i co najważniejsze nie zrealizował pomysłu zakładającego wizyty w naszym kraju kilku znaczących w skali światowej artystów w ramach jednego cyklu. To znakomita promocja dla wielu miast. Firma Nice nie miała wątpliwości, że warto uczestniczyć w projekcie, który przeciera szlak w polskim świecie muzycznym – tłumaczy Adam Krużyński, dyrektor zarządzający firmy Nice Polska.
 
Cykl „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” zainaugurowany zostanie 23 kwietnia 2012 roku koncertem Michaela Bublé w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu. W sumie w skład cyklu wejdzie minimum pięć koncertów, które będą odbywały się w różnych miastach w Polsce. – Kolejne dwa koncerty ujawnimy jeszcze w grudniu tego roku. Pozostałe w styczniu i lutym – wyjaśnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Bilety na koncerty wchodzące w skład cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” będzie można kupować za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz poprzez sieć sprzedaży Ticketpro, w tym między innymi w: salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.  Sprzedaż biletów na pierwszy z koncertów – występ Michaela Bublé w hali ERGO ARENA – rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 12.00.