9 sierpnia 2018

Aby dopracować najnowszy projekt „Queen”, Nicki Minaj przekłada datę premiery swojego kolejnego albumu. Płyta nie pojawi się jutro w sprzedaży. Management raperki poinformował o najnowszej dacie premiery płyty – 17 sierpnia, a nie, jak wcześniej planowano 10 sierpnia. Długo oczekiwany krążek zapowiada dopracowane w szczegółach projekty i utwory, których fani już nie mogą się doczekać. Wraz z wydaniem albumu, artystka wyrusza w światową trasę koncertową, na mapie której jest również Polska. Koncert odbędzie się 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

 

Nicki Minaj zdecydowanie trzyma fanów w niepewności i podkręca atmosferę premiery najnowszego albumu. To już kolejna zmiana daty wydania krążka. Tym razem ostatecznie zaplanowano, że płyta w sprzedaży pojawi się 17 sierpnia. Czy artystka dopracowuje jeszcze finalny projekt? Fani zdecydowanie mogą spodziewać się solidnie przygotowanego albumu, który podkręci listy przebojów na całym świecie, czego dowodem są „Bed” „Barbie Tingz”, czy „Chun-Li”- utwory, które zapowiadają krążek.

 

 

Płyta jeszcze nie pojawiła się w sklepach, a teledysk do utworu „Chun-Li” już nominowano do tytułu najlepszego klipu hip-hopowego w plebiscycie MTV Video Music Awards. Zwycięzce poznamy 20 sierpnia podczas gali w Nowym Jorku. Nicki Minaj staje do rywalizacji z mocnymi przeciwnikami. Wśród nominowanych jest również Drake i najsłynniejsza para showbiznesu – The Carters.

 

Nicki Minaj do łódzkiej Atlas Areny przyjedzie w ramach trasy NICKIHNDRXX razem z Future. Wspólna trasa artystów promować będzie ich najnowsze albumy, a produkcja sceny i efekty specjalne zdecydowanie wpasują się w iście amerykański rozmach. To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku w Polsce.

 

Bilety na koncert, który odbędzie się 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. Najnowszy album Nicki Minaj do polskich renomowanych sklepów muzycznych trafi 17 sierpnia. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.