18 listopada 2021

Najnowszy album Jamesa Blunta to najważniejsze wydawnictwo jego kariery! Po 17 latach na scenie artysta wydał płytę ze swoimi największymi hitami oraz najnowszymi, niepublikowanymi kompozycjami. Album “The Stars Beneath My Feet” pełen uwielbianych na całym świecie utworów takich jak: “You’re Beautiful”, “Goodbye My Lover” czy “Bonfire Heart” będzie dostępny już od 19 listopada! Swoimi największymi hitami James oczaruje polskich fanów nie tylko na nowym wydawnictwie, ale również na żywo podczas jego koncertu w Atlas Arenie Łódź 29 maja 2022.

 

 

James Blunt, znany specjalista od ballad, wzrusza już od 17 lat. W tym czasie Brytyjczyk osiągnął spektakularny sukces, zdobywając rozpoznawalność na całym świecie. Jego najbardziej kultowy utwór “You’re Beautiful” potrafi zanucić chyba każdy! Teraz James przygotował projekt, który zachwyci wszystkich entuzjastów jego melodii! Album “The Stars Beneath My Feet” zawierać będzie w jednym miejscu najpiękniejsze przeboje artysty, do których tak lubimy wracać!

 

James po 17 latach kariery nie przestaje ani na moment tworzyć nowych kompozycji! Na najnowszym albumie usłyszymy również świeżutkie utwory wokalisty, które wyznaczają kierunek jego dalszego rozwoju. Część z nowych kawałków, m.in. “Love Under Pressure” czy “Unstoppable” ujrzało już światło dzienne, kradnąc serca fanów. Ku ich zadowoleniu, James chętnie dzieli się swoimi nowościami, a kolejny, świeżutki singiel “Cold” wyszedł na dzień przed premierą płyty, pobudzając tylko apetyt słuchaczy na zapoznanie się z całym albumem!

 

 

Na obszernym wydawnictwie “The Stars Beneath My Feet” znajdą się utwory:
1. Love Under Pressure
2. 1973
3. Wisemen
4. Same Mistake
5. You’re Beautiful
6. Monsters
7. Tears And Rain
8. Bonfire Heart
9. I Really Want You (live in New York)
10. The Truth
11. Heart to Heart
12. Champions
13. Postcards
14. No Bravery (live in London)
15. Adrenaline
16. Smoke Signals
17. Unstoppable
18. Goodbye My Lover
19. Coz I Love You (live at Glastonbury)
20. So Long, Jimmy
21. Carry You Home
22. The Greatest
23. High
24. Don’t Give Me Those Eyes
25. OK
26. Stay the Night
27. Bartender
28. Cold
29. Where Is My Mind? (live in Paris)
30. I Came for Love

 

Ze swoimi największymi hitami oraz najnowszymi kawałkami James Blunt wyruszy również w trasę koncertową. Artysta, znany ze swoich porywających występów, zjeździ Europę wspominając z widownią swoje najpiękniejsze utwory, wspólnie przeżywając muzyczne wzruszenia oraz po prostu bawiąc się z tłumem swoich fanów. Taki wieczór czeka także i polską publiczność! James Blunt zagra koncert w naszym kraju 29 maja 2022 roku w Atlas Arenie Łódź.
Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie: biletserwis.pl.
Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM