17 września 2019

Celtic Woman wystąpi w Polsce po raz pierwszy! Niezwykła grupa zaśpiewa w poznańskiej Sali Ziemi oraz w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Z tej okazji piękne dziewczyny tworzące zespół postanowiły nagrać zaproszenie!


Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale również urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zahipnotyzują publiczność w Poznaniu i Zabrzu, a następnie przeniosą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii! Jeśli kto jeszcze waha się z zakupem biletu, to po obejrzeniu tego zaproszenia powinien pozbyć się wszelkich rozeterek:Zespół powraca na trasę z nowym wydawnictwem. „Ancient Land” zawiera 18 nowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: „Garden Of Eden”, „Be Still” , instrumentalne „Love & Honor”. Fani Celtic Woman znajdą również na albumie irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym: „Sive”, „Mna Na hEireann”, „Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak „Long Journey Home”, „Going Home” lub „Homeland”.

 

Cały materiał znajdziecie na naszym kanale YouTube [KLIKNIJ]


Celtic Woman kontynuuje wielowiekową, irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Opowieści o ziemi, miłości, tańcu – utwory, które sprawią, że Irlandia zawita w domach i sercach słuchaczy. O tym, jak wielka jest ta miłość będą mogli przekonać się już pod koniec roku polscy fani. Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center, a drugi – 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com.