Powrócił! Pierwszy koncert z trasy Justina Biebera za nami!

21 lutego 2022

Scena na unoszącym się samolocie, latające platformy, taniec świecących dronów, fajerwerki i lasery – to tylko czubek góry lodowej wszystkich atrakcji Justice World Tour, której pierwszy koncert właśnie odbył się w San Diego! Sprawdźcie co jeszcze czeka na polskich fanów podczas występu wokalisty 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

Po pięciu latach od swojej ostatniej trasy koncertowej,Justin Bieber powrócił i zrobił to w wielkim stylu. Już swoim pierwszym koncertem w ramach Justice World Tour przypomniał wszystkim, dlaczego jego występy należą do najbardziej spektakularnych produkcji świata. Ba! Można powiedzieć, że zrobił to w pierwszych minutach swojego show, kiedy na scenie pojawił się na unoszącym się samolocie realistycznych rozmiarów! Po takim wejściu koncertowe niespodzianki wcale nie ustały!

 

Spektakularne efekty specjalne

 

Między utworami fani zebrani w San Diego mogli także podziwiać filmowe wizualizacje z udziałem Justina, w których m.in. błądził w pięknych krajobrazach i zastanawiał się nad swoim losem. Chwile zadumy momentalnie przechodziły w muzyczne poruszenia, gdy Justin rozpoczynał kolejny utwór. I tak wokalista śpiewał w chmurze świecących dronów, na latających platformach, w otoczeniu laserowych promieni oraz najlepszych tancerzy z USA. Oprócz zapierających dech w piersiach efektów specjalnych nie zabrakło także muzycznych wzruszeń, fanowskich akcji, a także akustycznego fragmentu koncertu, podczas którego tłum zgromadzonym na hali śpiewał wraz z Justinem jedynie w akompaniamencie gitary.

 

 

Justice World Tour – przesłanie

 

Justice World Tour to trasa zupełnie różna od wszystkich wcześniejszych. Justin, który od kilku lat bardzo intensywnie pracuje nad sobą i swoją kondycją psychiczną, stworzył show będące celebracją życia, miłości do siebie i innych oraz poszukiwania sensu. W każdym słowie wyśpiewanym przez wokalistę słychać było tę intencję, a Justin wiele razy powtarzał ze sceny aby dostrzec i docenić ludzi wokół i szerzyć miłość.

 

– Akceptujcie siebie w całości, nawet gdy czujecie się niepewni czy zagubieni. Nie jesteście sami, wszyscy tak mamy. (…) Doceniajcie siebie jako nieidealnych, bo wszyscy tacy jesteśmy. Ale gdy wszyscy łączymy się razem tak jak my dziś, ta wspólnota staje się czymś idealnym – Justin zachęcał ze sceny do samoakceptacji.

 

Niezawodny fandom

 

Po koncercie w San Diego wydaje się, że sama relacja Justina ze swoimi fanami stała się o wiele bardziej dojrzała. W końcu od debiutu młodego artysty w 2008 roku dorastali oni razem z nim.

 

– To jeden z najbardziej oddanych fandomów na świecie. Niegdyś nastoletni pasjonaci muzyki, dzisiaj młodzi dorośli dalej pełni pasji – za nimi długa droga, w której Justin odgrywał ważną rolę. Niesamowitą relację artysty ze swoimi fanami widać gołym okiem na każdym koncercie – wypowiadał się Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

W San Diego podczas emocjonalnego utworu Lonely, w którym Justin rozlicza się ze swoją burzliwą przeszłością, tłum zgromadzony na hali uniósł w górę kartki z napisem “We never left” – “Nigdy Cię nie opuściliśmy”. Gest ten wzruszył wokalistę i stało się jasne, że fani nie tylko go nie opuścili, ale także już nigdy tego nie zrobią. Na koncercie swoje wsparcie Justinowi okazali także jego najbliżsi: artysta ze sceny oznajmił, że na widowni zebrała się jego cała rodzina włączając w to piękną żonę, rodziców a nawet młodsze rodzeństwo.

 

Setlista

 

W San Diego Justin zaśpiewał utwory z najnowszej płyty, ale nie zabrakło także starszych kultowych kawałków takich jak: “Where Are U Now”, “Sorry”, czy ku radości wszystkich zebranych “Baby”.

 

Setlista koncertu:

 

1. “Somebody”
2. “Hold On”
3. “Deserve You”
4. “Holy”
5. “Where Are U Now”
6. “What Do You Mean?”
7. “Yummy”
8. “Changes”
9. “Love Yourself”
10. “Off My Face”
11. “Confident”
12. “All That Matters”
13. “Don’t Go”
14. “Sorry”
15. “Love You Different”
16. “As I Am”
17. “Ghost”
18. “Lonely”
19. “2 Much”
20. “Intentions”
21. “Boyfriend”
22. “Baby”
23. “Peaches”
24. “Anyone”

 

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące koncerty Justina Biebera będą niezapomnianymi występami w karierze artysty, który 25 marca 2023 roku zaśpiewa także w Polsce! Justin zawita do TAURON Areny Kraków dokładnie na 10 lat od swojego pierwszego występu w naszym kraju. Ostatnie bilety na koncert są dostępne na: biletserwis.pl.
Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.